Łukasz Szewczyk28.01.2020 (11:19)3 komentarze

Sport w jakości 4K w telewizyjnej ofercie Play

Komórkowa sieć Play powiększa swoją ofertę o kanał Eleven Sports 1 w 4K.
PLAY NOW TV BOX
Dzięki dołączeniu do oferty Play Now TV Box Eleven Sports 1 w 4K abonenci pakietu Sport w ofercie z dekoderem mogą przeżywać sportowe emocje w jeszcze wyższej jakości. W ofercie 4K kanału znajdują się między innymi mecze hiszpańskiej LaLiga Santander, czy też mecze niemieckiej Bundesligi.
Wśród najważniejszych lutowych spotkań, które będą transmitowane na Eleven Sports 1 w 4K są między innymi prestiżowe derby Mediolanu, w których Inter zmierzy się z AC Milanem, hit Bundesligi z Bayernem Monachium i RB Lipsk oraz mecze czołowych klubów ligi hiszpańskiej, m. in. FC Barcelony i Realu Madryt.

Play udostępnił kanał Eleven Sports 1 w 4K w ofercie, z której można korzystać na łączu internetowym od dowolnego operatora.

Przypomnijmy, że usługa Play Now TV Box daje dostęp do ponad 70 kanałów telewizyjnych oraz tysięcy godzin filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Pakiet podstawowy Play Now TV zawiera atrakcyjne kanały filmowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownik może rozszerzyć podstawową wersję usługi o dodatkowe pakiety tematyczne: Sport, Kids, Extra, HBO GO.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kiedy Eleven Sports 4 HD i Eleven Sports 1 w 4K UHD w Netii ? Wszyscy operatorzy uruchamiają usługi 4K a Netia\Polsat nic . Polsat nie wykorzystuje infrastruktury światłowodowej Netii do wprowadzenia usług telewizyjnych 4K a szkoda bo można byłoby uruchomić własny kanał Polsat Sport Premium 4K z meczami LM , LE i reprezentacji Polski itp.
 0  
Ta ma Internecie PLAY z limitem 300 GB za 80 zł śmiechu warte. W 21 wieku chwalą się 5G ready a limity śmieszne. Za 80 zł to 500 GB minimum w tych czasach przy 4k
 0  
Sorry ale HD wg Play to technologicznie porażka. Czy 4K spotka podobny los?
 0