Łukasz Szewczyk31.01.2020 (16:52)3 komentarze

Dodatkowy pakiet GB za doładowanie w T-Mobile na kartę

We wtorek (4 lutego 2020 roku) T-Mobile startuje z nową promocję "GB za doładowanie", ramach której po zasileniu konta kwotą 25 zł lub więcej, klienci otrzymują w prezencie dodatkowe 10 GB internetu.
Doładuj i hulaj
T‑Mobile przygotował dla swoich klientów na kartę nową promocję. Za doładowanie kwotą 25 zł lub więcej każdy otrzymuje aż dodatkowe 10 GB internetu w prezencie do wykorzystania w ciągu 30 dni. Z promocji można korzystać dowolną liczbę razy przy zasileniu konta w aplikacji "Mój T‑Mobile" lub na stronie doladowania.t-mobile.pl. Co ważne, bonus aktywuje się automatycznie, a klient jest informowany o tym poprzez wiadomość SMS.
Dodatkowo, nowi klienci T‑Mobile na kartę, których staż w naszej sieci nie przekracza 30 dni, promocyjną paczkę internetu mogą otrzymać już po pierwszym doładowaniu konta za 25 zł lub więcej w dowolnym kanale doładowań, np. w sklepach T‑Mobile, w kioskach, na stacjach benzynowych, czy przy doładowaniach w bankomacie.

Promocja trwa od 4 lutego do 31 marca 2020 roku.

Akcję promuje kampania reklamowa w telewizji i online. Nie zabraknie również ekspozycji, plakatów oraz ulotek w punktach sprzedaży T‑Mobile na kartę. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa, zaś działania reklamowe w internecie agencja VMLY&R. Materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide Polska, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Komentarze (1 - 3 z 3)

doładuj i hulaj.....hm.... najpierw trzeba mieć sieć co hula a nie to coś co udaje sieć. Ale jeszcze chwila i przestaniemy się męczyć.....będziesz mógł dopisać sobie 1 abonenta więcej po stronie odejść
 8  
Siec hula, trzeba po prostu wyjsc czasami z piwnicy, a nie pisac smutne komenty XD
 1  
ale hula ale d upy nie urywa dziwi mnie że ktoś pozytywnie piszę o tym czymś co pozostało po Erze ale mamy wolny rynek każdemu wolno kochać to miłości słodkie prawo.........
 1