Łukasz Szewczyk,Łukasz Roguski01.02.2007 (11:26)80 komentarzy

Neostrada TP szybsza i bez limitów

Telekomunikacja Polska zniesie limity transferu danych w ramach swoich usług szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz przyspieszy najniższą opcję Neostrady.
W ramach nowej oferty Neostrady Telekomunikacja Polska zlikwiduje limity transferu danych we wszystkich opcjach neostrady tp, dotyczy to obecnych jak i nowych klientów.
Dodatkowo od lutego, bez dodatkowych kosztów zwiększona zostanie prędkości wszystkim użytkownikom najniższej opcji Neostrady z 128 kb/s do 256 kb/s. Jako pierwsi na szybszą prędkość przełączani będą klienci, którym do końca umów terminowych pozostało najmniej czasu.

Akcja podkręcania Neostrady potrwa do połowy marca 2007 roku. Z najniższej opcji Neostrady korzysta obecnie 354 tys. klientów (21 proc.).

Nowe promocyjne oferty TP skierowane do klientów, którzy już korzystają z neostrady, nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi formalnościami czy opłatami.

Komentarze (1 - 10 z 80)

no nareszcie
 0  
hehe jednak konkurencja to konkurencja
 0  
Tylko czy dla nowych abo brak limitów czy dla wszystkich użytkowników?
 0  
A co z userami ktorzy maja wyzsze predkosci?? mozna bybylo chociaz obnizyc abonament!!
 0  
wiedziałem ze bedzie gowno a nie promocja, moze ci ktorzy limity przekraczaja sie ciesza ale ja mam limit 25 gb i tyle nie wykorzystuje wiec zadnej rewelacji mogli by tak obnizyc abonament wtedy to by bylo cos
 0  
Zawsze źle. Ludzie nie narzekajcie jak się coś poprawia.
 0  
Oto Polaków obraz włąsny... limity - źle, zniesiono - źle... może najlepiej jak bedzie net za darmo, co?
 0  
polactwo
 0  
Ja mam 512 i moim zdaniem tez to gufffno nie promocja.Czemu jednym sie zwieksza a inni nic nie dostają.Bo limit przekroczyłem dwa razy w zyciu.
Gdyby nie to ze boje sie co bedzie gdy lienci tepsy ruszą szturmem do netii sam bym juz tam poszedł.
 0  
Dla niektórych to poprostu nic nie zmienia. Ja nie ściągam na okrągło filmów i gier, więc limity mam gdzieś.
 0