Łukasz Szewczyk22.05.2007 (20:16)14

Plus udostępnił serial na komórkę

Seriale wychodzą z telewizyjnego ekranu i wchodzą do komórek. Sieć komórkowa Plus dla swoich użytkowników udostępniła pierwszy polski serial nagrywany z myślą o telefonach komórkowych - "Winda".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

ja już "windę" oglądałem:D super są te epizodziki, troche krótkie no ale wiadomo-nagrywane na komórkę. aktorzy dobrze grają, wczuwająsię ostro w role, reżyserka naprawdę dobra:) co tu wiecej gadać, ściągac i oglądać (no i sie śmiać)
 0  
a jak ktoś nie widział teasera i nie wie o co chodzi z Winda to podrzucam linka www.luzior.pl/f/1793/WINDA,pierwszy,polski,serial,na,komorki :)
 0  
kurcze, nie spodziewałem się że dadzą teaser Windy:) śmieszni są ci aktorzy hehe ciekawe kto pisał scenariusz bo z tych urywków widać że naprawdę jest sporo akcji w tych kilkunastosekundowych mobizodach epizodach:) i tak ma być. pzdr
 0  
w 30 sekundach mobizodu zmieścić krótką fabułę i humor taki żeby poruszył najbardziej wybrednych to jest naprawdę sztuka. Widać że aktorzy Windy mają w głowie dużo pomysłow:) ciekawe, może to jest jakaś nowa, kolejna droga do sławy na wielkim ekranie?
 0