Łukasz Szewczyk29.05.2007 (7:43)9 komentarzy

Telefoniczna wpadka serialowa

W niedzielnym odcinku serialu "Egzamin z życia" wyemitowanym w TVP2 bohaterki przekazują sobie numer telefonu. Okazuje się, że numer faktycznie istnieje i jest aktywny. Teraz właściciel tego numeru nie ma chwili spokoju.
Jak podaje Życie Warszawy, jedna z czytelniczek padła ofiarą reżysera serialu „Egzamin z życia”. Okazało się, że numer telefonu czytelniczki został podany w emitowanym przez TVP2 serialu.
Okazało się, że w jednej ze scen bohaterka serialu Magda – grana przez Monikę Buchowiec – w rozmowie telefonicznej z koleżanką dostaje numer do pana, który handluje ubraniami, czytamy w dzienniku.

– Nie dość, że mój numer został wypowiedziany przez jedną z aktorek, to jeszcze przez dłuższą chwilę był pokazany w telewizji. Aktorka zapisywała go na kartce - opowiada Życiu Warszawy czytelniczka.

Pierwszy telefon do czytelniczki zadzwonił o godzinie 17.32, kolejne tuż po nim. Telefon dzownił nawet o północy i w środku nocy. Telefon urywał się, dzwonili różni ludzie z takim samym dziwnym pytaniem: „Gdzie się dodzwonili” albo „Z kim mają przyjemność”.
Życie Warszawy

Komentarze (1 - 9 z 9)

prosze podavc ten nr ;-))
 1  
nic tylko wykupić usługę darmowych minut za odbieranie połączeń :)
 1  
to tylko swiadczy o "inteligencji" widzów telenowel.Może niech lepiej psychologowie zbadaja wpływ tych seriali na psychikę widzów i zakazać emisji tych ogłupiaczy dla "inteligentnych inaczej ", którzy myla fikcję z rzeczywistoscią!przeciez w ten sposób mozna manipulować ludźmi - wystarczy ,ze jakiś bohater serialu będzie głosował w wyborach na partię x , to rzesze fanów polecą też głosować na ta partię!tragedia
 0  
.... i dlatego w amerykanskich filmacjh zawsze sie podaje numer 555.... Wtedy nie ma pomylek i wszysto jest w porzadku :)
 0  
Ale to Polska. Wystąpiłbym o odszkodowanie 2.000zł do twórców serialu
 0  
No odszkodowania to może zażądać astronomicznego i jeśli będzie dobry adwokat to wygra każda sumę :)
 0  
ale ma jazdę klientka !
 0  
@adam "Inteligencja" wykazali sie również twórcy serialu nie sprawdzając numeru który podali....
 0  
Czy to oznacza, że ci "inteligentni" widzowie telenoweli dzwonią pod każdy numer, który zobaczą w serialu?
 0