Łukasz Szewczyk28.09.2007 (19:28)6 komentarzy

Wkrótce VI Kongres Technologiczny

W tym roku, już po raz szósty, odbędzie się coroczny Kongres Technologiczny, którego głównym organizatorem jest komórkowa siec Plus. Telekomunikacyjne firmy ponownie zaprezentują swoje nowe produkty oraz innowacyjne rozwiązania mobilne. Gościem specjalnym kongresu będzie Bert Nordberg z LM Ericsson.
W tym roku VI Kongres Technologiczny odbędzie się 26 i 27 października 2007 roku w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Pierwszy dzień, przeznaczony dla biznesu, będzie dniem zamkniętym, z kolei drugi dzień będzie miał forumłę otwartą.
Główne tematy tegorocznego kongresu, poruszane w pierwszy dzień kongresy, to m.in.: mobilne rozwiązania w sektorze energetycznym, mobilna nawigacja i usługi lokalizacyjne; zarządzanie flotą urządzeń mobilnych; bezpieczeństwo publiczne (m.in. mobilny monitoring wizyjny, numer 112); mobilna budowa.

Swoje nowe produkty oraz rozwiązania będą prezentowały firmy: Ericsson, Huawei, Motorola, Nokia, Nokia Siemens Networks, Samsung, Sony Ericsson.

Zobacz:

» Kongres Technologiczny

Komentarze (1 - 6 z 6)

Plus mógłby w całej swojej sieci wprowadzić obsługę edge kl32 w końcu jak uważa się za lidera i w gprs/edge w końcu umożliwć poprawną pracę modemów klasy A - DTM !!! O umts nie wspominam bo nawet w części łodzi do dziś Plus go nie ma /: - mam na myśli część Teofilowa i Zielony Romanów.
 0  
plus ma najlepsza oferte transmisji danych ale szkoda ze w wiekszej mierze po gprs ;-)prosze redaktorow ktorzy pojawia sie na 6 KT aby zadali pytania prezesowi o powiekszenie zasiegu edge i korelacji z "liderowaniem".inna kwestia ze nowy prezes unika mediow(conajmniej)podobnie jak ciesiolkiewicz gprs to za mala predkosc..wiem ktos powie ze umts najwiekszy zasieg i hsdpa-zgoda powiem ale plus nigdy nie osiagnie pozycji PRAWDZIWEGO LIDERA jesli zwykly klient ktory wydaje 60-90 pln na uslugi w plusie(iplus do abo)nie odczuje ze przeplaca i ma to za co, placi(kwestie prestizowe pozostawiam orange),warto tez by zwykly simplusowiec wydajacy 30-50pln mial podobne odczucia,bez tego nie zbuduje sie pozycji lidera a polkomtel ma duze szanse
 0  
Oj Szalony. Zadna z naszych sieci nie wprowadzi kl32 w ciagu najblizszych lat. Szkielet chyba by nie wytrzymal. A 10lat temu nikomu do glowy nie przyszlo ze zapotrzebowanie na przepustowosc bedzie tak ogromne...
 0  
Nic dziwnego, ze tentelefon pod inna nazwa sprzedawany jest w Vodafone. Plus to prawie Vodfone :D Nie zapominajcie.
 0  
Omg nie to okienko :P
 0  
ile kosztuje ten telefon ?? jezeli bym wział go na karte??
 0