Łukasz Szewczyk09.06.2008 (10:06)8 komentarzy

Netia Mobile po wakacjach

We wrześniu 2008 roku operator telefonii stacjonarnej Netia powiększy swoją ofertę o usługi telefonii komórkowej. Netia szacuje, że w ciągu roku z jej telefonów komórkowych będzie korzystało kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.
Netia  już rozpoczęła testy usług komórkowych. Komercyjnie dostępne będą one pod koniec trzeciego kwartału 2008 roku - informuje Rzeczpospolita .
Operator będzie świadczył mobilne usługi w oparciu o infrastrukturę P4, operatora komórkowej sieci Play , na zasadzie tzw. wirtualnego operatora (MVNO). Oferta ma być skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych.

Do końca 2008 roku Netia chce pozyskać kilka tysięcy klientów telefonii komórkowej, a do końca 2009 roku już kilkudziesiąt tysięcy.
Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 8 z 8)

Zapowiada się kolejna re-ewolucja.
 0  
W Polsce liczą się głównie Orange, Plus, Era i tak jeszcze długo zostanie, a sądząc po ofertach jakie mają inne sieci to może tak nawet zostać na zawsze jeśli sieci się nie postarają mieć ciekawej oferty i swojej infrastruktury.
 0  
jesli na zasięgu playa tylko to zasęgu dużego Netia mobile nie będzie miała...
innymi słowy słowo "wirtualny operator komórkowy" nabierze tu swoistego znaczenia...
 0  
A co z naszym kochanym Halo Polsat? Nic od 2 tygodni o nim nie słyszałem. Kiedy znów przełożą start? :)
 0  
@Ja. tak samo jak w internetowym biznesie liczy się głównie tepsa, tak w komórkowym głównie Orange, Era i Plus. ale większa konkurencja będzie tylko poprawiała sytuację, bo będzie trzymała rynek w ryzach. na ceny internetu to pomogło. w komórkach ten trend też da się zauważyć. a znając netię, oferty będą mieli niezłe.
 0  
ja pierdykam, jak oni sie rozwijaja,to niesamowite. co miesiac jakas nowa genialna oferta, ta firma bedzie przodowac na kazdymn polu mediowym. szkoda, ze nasz operator narodowy sie tak nei rozwija
 0  
No ja nie wiem jak to wyjdzie Netii, byłem pewny, że skoncentrują się na walce z TP o prymat w dostawach Internetu. wszak mają przeatrakcyjne promocje dla klientow.
 0  
netia atakuje na wielu frontach i to z powodzeniem. stacjonarny tel, internet, teraz usluga komorkowa. oni maja predyspozycje do przejecia tego rynku. jak beda nadal prowadzili tak przyjazna polityke, to zyskaja zaufanie reszty tepsowych klientow
 0