Łukasz Szewczyk,Łukasz Rogusk03.07.2008 (11:03)57

Play Online - mobilny Internet w sieci Play

Komórkowa sieć Play, najmłodszy infrastrukturalny operator komórkowy w Polsce, zapowiada koniec drogiego mobilnego Internetu. W czwartek operator zaprezentował długo oczekiwaną usługę bezprzewodowego dostępu do Internetu Internetu o nazwie Play Online, która dostępna będzie od 7 lipca. Oferta charakteryzuje się atrakcyjną ceną abonamentową oraz krótką, bo tylko roczną, umową.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 57)

No ładnie
 0  
@Michał - TYLKO w zasięgu nadajnuków PLAY
 0  
aba: To spójrz sobie na ceny konkurencji, droższe abonamenty, droższa aktywacja, umowy na min 2 lata, droższe modemy, restrykcyjne limity danych.

Play pod każdym względem jest dużo lepszy od konkurencji. Oby tak dalej. Szkoda tylko, że trzeba być w zasięgu jego sieci, a nie każdy ma do niej dostęp.
 0  
Kraków? Dajcie Kraków ;-)
 0  
cenowo bez rewolucji, ale rzeczywiście dobry limit i 12 miesięczna umowa. jak ma się własny modem to można jednak poszukac u konkurencji, w BC umwoa n czas nieokreślony wtedy jest za 47 pln, czyli prawie tak samo. oczywiście , limit mają 500mb, jednak póki co zasięg dużo , dużo większy. na razie Play jest dla mieszkańców dużych miast, i to mniej mobilnych. a modem e220 w BC jest za 1pln, zatem tu się nei zgodzę z biotytem
 0  
cenowo bez rewolucji? Policz sobie - w tym BC cena za 1 GB wychodzi 94 zl.. w Play - 9zl !
 0  
przepraszam a czym wy się tak zachwycacie? co to za mobilny internet skoro działa tylko w 28 miastach?? ja chcę z mobilnym netem jeździć na wakacje i w delegacje a nie korzystać w domu. w domu to ja mam stacjonarny net 1Mb/s za 38zł bez limitów :)))
 0  
Wielu osobom wystarczy, że podróżując po własnym mieście będą mieli zasięg.

Eric: Hehe, Era i jej zasięg... U mnie w mieście w centrum są problemy z zasięgiem, a w budynkach ciężko nawet wysłać SMS. Inni operatorzy mają w tych samych lokalizacjach nadajniki, a jakoś potrafią zapewnić maksymalny zasięg w każdym zakątku miasta.
Korzystałem z Ery i wiem jedno, w trakcie podróży telefon w tej sieci jest całkowicie nieprzydatny.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 3 lipca 2008 o 12:57:21 przez biotyt).
 0  
Bełchatów tez ma nadajnik umts Play;) to znaczy ze u mnie nici z tego cuda;p/?
 0  
Znajomy miał swego czasu neo z limitem 5 czy 7GB. Nawet nie był świadomy że ma jakiś limit, ściągał sobie trochę muzyki z Kazy i nigdy go ten limit nie objął.
A co do tego że zacznie sie jakaś rewolucja to nie bardzo wierzę. Oferta głosowa Play też nic nie zmieniła, a nawet jeźli to w drugą stronę. Plus wszedł ze swoją Kubalą droższą niż poprzednia taryfa Godziny, podobnie z nowymi ofertami Ery i Orange.
 0