Łukasz Szewczyk21.08.2008 (12:05)4 komentarze

Telefonia Jajah wkracza do Polski

Amerykańska spółka telekomunikacyjna Jajah, oferująca tanie internetowe połączenia z zagranicą, które można wykonać z dowolnego telefonu, na dobre wkracza na polski rynek, czytamy w Gazecie Wyborczej.
Dotychczas Jajah znana była jako strona internetowa, z której można było dzwonić do różnych krajów świata, zmiana polega na tym, że dzięki usłudze Jajah.Direct do dzwonienia nie będzie potrzebny komputer - informuje Gazeta Wyborcza .
Korzystanie z telefonicznej usługi Jajah.Direct polega na tym, że klient z dowolnego telefonu łączy się z numerami dostępowymi dla Polski, łączy się z Jajah skąd rozmowa jest przekierowywana na numer, z którym klient chciał rozmawiać. Po rozmowie użytkownik otrzymuje SMS-a ze specjalnym numerem telefonu osoby, z którą się łączył. Opłata za połączenie dobywa się w dwóch wariantach: przez podanie numeru kart kredytowej w systemie pre-paid.
Gazeta Wyborcza

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ciekawe, czy autor notki przeczytał ją po napisaniu:
- "strona internetowa, z której można było dzwonić",
- "Po rozmowie użytkownik otrzymuje SMS-a ze specjalnym numerem telefonu osoby, z którą się łączył" - a po co?
W czynie społecznym (albo: w ramach WEB2.0) uzupełnię : po to, aby od tej pory z tą konkretną osobą łączyć się bezpośrednio - bez przekierowania z Jajah
- "Opłata za połączenie dobywa się w dwóch wariantach: przez podanie numeru kart kredytowej w systemie pre-paid"
 0  
Ale jajah
 0  
to juz lepszy i tanszy nonoh.net
 0  
nonh nie ma numeru dostępowego, raczej chodziło Ci o calleasy :) 3eurocenty za min czyli 6gr
 0