Łukasz Szewczyk19.01.2009 (0:06)18 komentarzy

Rusza tania sieć komórkowa - tuBiedronka

W poniedziałek, 19 stycznia 2009 roku, swoją działalność rozpoczyna nowa sieć komórkowa - tuBiedronka, której operatorem jest Polska Telefonia Cyfrowa. Oferta charakteryzuje się atrakcyjnymi stawkami połączeń i SMS. Kierowana jest do klientów sklepów Biedronka. Jak wygląda oferta?
Potwierdziły się medialne informacje dotyczące stawki 0,33 zł za minutę połączenia do wszystkich sieci (z wyłączeniem Play). Jest to jednak jedynie oferta promocyjna, która potrwa do końca czerwca 2009 roku. Standardowo cena będzie o kilkanaście groszy droższa.
Standardowy cennik przedstawia się następująco:
- Minuta połączenia do krajowych sieci: 0,45 zł (do Play: 0,68 zł)
- SMS do krajowych sieci: 0,14 zł
- SMS międzynarodowy: 0,61 zł
- MMS do krajowych sieci: 0,40 zł (za każde 100 kB)
- MMS międzynarodowy: 2,44 zł (za każde 100 kB)

Warto podkreślić, że w sieci tuBiedronka obowiązuje mniej korzystne taktowanie co 15 sekund, czyli za każde rozpoczęte 15 sekund połączenia krajowego naliczana jest opłata w wysokości 1/4 stawki minutowej.

Do dyspozycji klientów sklepów Biedronka dostępne są następujące wartości zasilania konta: 4,50 zł (przedłuża ważność konta na 14 dni), 9,00 zł (30 dni) oraz 22,50 zł (90 dni). W ramach trwającej do końca czerwca promocji nominały te zostały obniżone i wynoszą odpowiednio: 3,30 zł; 6,60 zł; 16,49 zł.

Starter (za 7,99 zł) można będzie kupić w sklepach Biedronka na terenie całego kraju. Pozwala on na wykonanie 2 minut połączenia wymiennych na 7 wiadomości SMS oraz wysłanie 20 wizytówek. W sklepach Biedronka dostępny będzie także telefon komórkowy Nokia 1208 w cenie 99 zł.

Z regulaminu wynika także, że tuBiedronka w rzeczywistości jest nową usługą (marką) Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora komórkowych sieci Era i Heyah.

Komentarze (1 - 10 z 18)

wiedziałem że haczyk musi być gdzieś :-) także promocja 33 grosze do wszystkich do czerwca 2009 roku.Ja zostaje przy tym co byłem także i moja rodzina.
 0  
Może i do czerwca może i 1/4 minuty ale zawsze to coś namiesza :P
 0  
Era wiec jest na poziomie i jakosci biedronki. otym juz sie nie raz przekonalismy. To sobie Era dowalila.
 0  
Mobil King górą.
33gr do wszystkich ,nawet do PLAY. Starter 20 zł cały do wykorzystania.
Tak trzymać !
 0  
Szkoda, że nie podają ceny za transmisję GPRS (SMS i połączenia głosowe są tanie, ale bez rewolucji).

Pora zmieszać w rankingu: http://jestemmobilny.pl/2008/11/porownanie-cen-internetu-na-komorki/

--
http://jestemmobilny.pl
 0  
Od czerwca będzie kolejna obniżka stawek mtr a więc raczej stawki 33gr/min napewno PTC nie podniesie a raczej wprowadzi naliczanie sekundowe. 15 sekund to zaledwie 8 gr więc przy tak niskich stawkach to można to zaakceptować.
 0  
Z regulaminu wynika także, że tuBiedronka w rzeczywistości jest nową usługą (marką) Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora komórkowych sieci Era i Heyah.

TuBiedronka jest marką Jeronimo Martins Dystrybucja a nie PTC,.
 0  
Siec i tak ma zagwarantowany sukces - nim wiele osób zorientuje sie ze jest naliczanie 15 sekundowe i ze te 33 gr to promocja, to zdobeda kilkadziesiat tysiecy uzytkowników. Czy wszyscy klienci Biedronki czytaja regulaminy NIE - to jest doskonały chwyt marketingowy, przeciętny biedronkowiec nie zorientuje sie ze 1 lipca zapłaci wiecej ;]
Po drugie biedronek w Polsce jest 1359 a więc wystarczy ze w kazdej Biedronce 74 klientów się nabierze na siec i juz mają 100 tysięcy uzytkowników.
Gratuluje pomysłu - chylę czoło dla specjalistów :)
 0  
Nie ma co narzekać, póki co jest 33 grosze, co będzie w czerwcu się zobaczy. Zgadzam się że przy tak niskich stawkach te 15 sek. nie przeszkadza strasznie
 0  
To jest oferta dla nielojalnych łowców niskich cen - jak ktoś chce za wszelką cenę rozmawiać tanio, to ta sieć właśnie mu to umożliwi (przynajmniej do lipca). Na pewno warto poobserwować Biedronkę i zobaczyć co dalej wymyślą.
 0