Michał Rogowicz20.01.2009 (6:48)2 komentarze

Nokia wprowadza darmowe aplikacje dla Nokii 5800 XpressMusic

Rynek indyjski bardzo mocno rozwija się pod względem telefonii komórkowej, dlatego też firma Nokia wprowadziła zestaw darmowych aplikacji dla posiadaczy modelów 5800 XpressMusic.
Wśród sześciu aplikacji (przeznaczonych dla wszystkich posiadaczy indyjskich kart SIM), możemy wymienić takie jak: SMS Timer, Smart Guard, Marble Maze, Wave Secure, Card Memory, a także Touch Maneuve.
Aplikacja SMS Timer to prosty w użyciu dodatek pomagającym zarządzać czasem wysyłania wiadomości SMS i MMS. Aplikacja ta ma duże znaczenie w przypadku wysłania wiadomości do znajomych mieszkających w innej strefie czasowej, by móc w sposób bardziej przystępny wysyłać do nich wiadomości.

Kolejna aplikacja to Smart Guard – chroni ona nasze prywatne informacje – zarówno te zapisane na karcie, jak i w pamięci telefonu. Dzięki temu programowi nie musimy się już bać o wiadomości, kontakty czy też zdjęcia zachowane w komórce.

Ostatnią z ciekawszych aplikacji jest Marble Maze. Dzięki niej zapaleni gracze mogą poczuć, że Nokia nie zapomniała także o nich. Marble Maze to gra – labirynt wykorzystująca wbudowany w Nokię 5800 XpressMusic sensor ruchu.

Jak zapewnia Nokia, aplikacje te są dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Indian SIM card. Ponadto wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie także Hong Kong zobaczy te aplikację w wersji darmowej.
InfoNokia.pl

Komentarze (1 - 2 z 2)

a polska kiedy? pewnie nigdy
 0