Łukasz Szewczyk15.03.2009 (11:53)2 komentarze

Serwis Rzeczpospolitej w Plusie

Abonenci komórkowej sieci Plus oraz użytkownicy usług Simplus, mixPlus oraz sieci Sami Swoi, 36i6 mogą korzystać z nowego serwisu SMS z informacjami przygotowanymi przez dziennikarzy dziennika Rzeczpospolita.
Komórkowa sieć Plus  w marcu 2009 roku udostępniła swoim klientom Serwis gospodarczy Rzeczpospolita, z którego mogą korzystać abonenci sieci Plus oraz użytkownicy usług pre-paid (mixPlus , Simplus ) i użytkownicy sieciSami Swoi  oraz 36i6 .
W ramach usługi klient dwa razy dziennie (około godziny 9 i 16) będzie otrzymywał wiadomości SMS z informacjami z kraju i ze świata z dziedziny gospodarki, giełd, oraz finansów. Informacje są redagowane przez dziennikarzy dziennika Rzeczpospolita .

Opłata za 30-dniową subskrypcję serwisu (łącznie 60 wiadomości SMS wysyłanych przez okres 30 dni roboczych) wynosi 6,10 zł brutto. Aktywacji można dokonać za pomocą bezpłatnego SMS-a o treści RZ wysłanego na numer 8033. Deaktywacja - polecenie STOP RZ.

Dla osób, które po raz pierwszy skorzystają z usługi operator przygotował promocję, w ramach której klienci będą mogli skorzystać z dwutygodniowego okresu próbnego - przez pierwsze 14 dni od momentu subskrypcji informacje otrzymywane będą bezpłatnie.
Plus

Komentarze (1 - 2 z 2)

dajcie inne stawki bedzie lepiej...
 0  
Ta cena podana w artykule wcale nie jest wysoka...
 0