Łukasz Szewczyk06.04.2009 (20:08)12 komentarzy

Filmowe środy z Orange

Komórkowa sieć Orange w kwietniu 2009 roku z nową promocją o nazwie "Środy z Orange", w ramach której użytkownicy pomarańczowego operatora będą mogli wybrać się do kina – za bilet zapłaci Orange.
Promocja "Środy z Orange" będzie polegała na tym, że użytkownicy sieci Orange będą mogli zaprosić drugą osobę do kina. W zamian klient Orange płaci za jeden bilet, a drugi jest fundowany przez operatora – zdradza na swoim blogu rzecznik Grupy TP.
Promocja będzie obowiązywała w środy na terenie kin Cinema City lub Orange Imax w całej Polsce. W drugiej połowie kwietnia Orange poda więcej szczegółowych informacji na temat promocji. Podobne rozwiązanie od wielu lat cieszy się popularnością w Wielkiej Brytanii. Czy przypadnie do gustu Polakom?
Blog TP

Komentarze (1 - 10 z 12)

ciekawe! korzystałem z tego będąc w UK, fajna opcja zwłaszcza jak sie często odwiedza kina
 0  
tia a kiedy Oranżada odpowie na obniżkę cen PLAY a nie tak coś o biletach pierdyli.... mamią ludzi co by nie odchodziil


Ja czekam na ich ruch do świąt pózniej zabieram numer do PLAY
 0  
Promocja będzie obowiązywała w środy na terenie kin Cinema City lub Orange Imax - znaczy się, dotyczy to bardzo niewielkiego procenta abonentów
 0  
bonus nie łudź się, że coś zaproponują. Ja wczoraj złożyłem rezygnację z ich tzw. usług.
 0  
to ma byc tylko 8 i 15 kwietnia (srody), na plakacie dodatkowo widzialem, ze tylko dla pracownikow Grupy TP
 0  
8 i 15 dla pracowników, a od 22 kwietnia dla wszystkich klientów Orange
 0  
szkoda ze cinema city ma kina tylko w jakistam gdzies 17 miastach polski czy jakos tak.... i co mi z tego? jak w moim miescie nie ma tych kin...
 0  
Pomysł jak dla mnie super:), mieszkam niedaleko CH Arkada, więc Cinema City mam pod nosem, teraz w każdą środę będę mogła iść sobie do kina i za bilet zapłace 8zł:).
 0  
spoko akurat w Bielsku Białej wybudowali nam Cinema City, będzie trzeba skorzystać.
 0  
No i już pierwsze problemy z "promocją". Konkretnie chodzi o film "Potwory vs. Obcy" wyświetlany na ekranach kina IMax. Niestety promocja nie obowiązuje tych seansów z powodu "zbyt długiego jego trwania" jak to określiła Pani w informacji kina. Przed kasami parzy w oczy wielki szyld że promocja nie obowiązuje tego konkretnego filmu zgodnie z art. 5 regulaminu promocji. Niech ktoś mi powie czy naprawdę w tym artykule jest coś wspomniane o nazbyt długim czasie trwania jakiegokolwiek filmu? Ja nic takiego nie zauważyłem. A może w niedługim czasie szefostwo sieci IMax stwierdzi że promocja obowiązuje tylko na reklamy puszczane przed filmem? Żałość!!! Ale co zrobić. Żyjemy w kraju w którym wszystko co wydaje się kolorowe i tak rysowane jest czarną kredką.
 0