Łukasz Szewczyk16.04.2009 (7:25)5 komentarzy

Ruszają "Środy z Orange"

Już wiadomo, że zapowiadana nowa promocja filmowa dla klientów komórkowej sieci Orange ruszy za tydzień - w środę 22 kwietnia 2009 roku. Operator zaprezentował więcej informacji na temat promocji.
Promocja "Środy z Orange" będzie trwała od 22 kwietnia 2009 roku do końca 2011 roku. Swym zasięgiem obejmie sieć kin Cinema City w całej Polsce. Na potrzeby promocji uruchomiono specjalny serwis internetowy Orange Film (www.orangefilm.pl).
W ramach promocji użytkownicy sieci Orange (abonamentowi i pre-paid) będą mogli zaprosić drugą osobę do kina. W zamian klient Orange płaci za jeden bilet, a drugi jest fundowany przez operatora.

Zakup dwóch biletów w cenie jednego normalnego (standardowego) biletu na jeden wybrany seans będzie możliwy po okazaniu w kasie specjalnego 14-cyfrowy kodu. By taki kod otrzymać klient musi wcześniej wysłać SMS-a o treści FILM na numer 241 (opłata jak za zwykłego SMS-a).

Akcja dotyczy seansów w każdą środę w całej sieci kin Cinema City i Orange IMAX. Akcja nie dotyczy pokazów specjalnych. Otrzymany 14-cyfrowy kod ważny jest do godziny 23.59 w najbliższą środę następującą po wysłaniu SMS-a.

Komentarze (1 - 5 z 5)

ceny obniżyć a nie mamic filmami najpierw ceny !!! Zasłona dymna bo dali ciała z nowym cennikiem hehe
 0  
A moim zdanie jest to fajna akcja promocyjna, taka niestandardowa. A jako że mam 2 telefony w Orange to będę mógł chodzić 2 razy w tygodniu do kina :P
 0  
Hodowco jesli chcesz spędzać całe środy w kinie to droga wolna, bo jak sama nazwa akacji wskazuje jest ona ograniczona do środy. Za dobrze bys miał, gdybyś dostawał darmowe wejściówki 2 razy w tygodniu ;).Nie zmienia to faktu, że inicjatywa jest fajna.
 0  
Chodziło mi o to że będę mógł pójść do kina 2 razy w ciągu jednej środy :P
 0  
ja bym był o wiele bardziej zadowolony gdybym zamiast biletów do kina dostał ceny za połączenia takie jak ma konkurencja. byłbym wtedy szczęśliwy a jak będę chciał iść do kina to bilet kupię sobie sam
 0