Łukasz Szewczyk16.04.2009 (10:53)21

Szybki Internet mobilny w iPlusie - do 21 Mb/s

Komórkowa sieć Plus z sukcesem zakończyła testowanie technologii HSPA+ we Wrocławiu. Technologia HSPA+ zwiększa pojemność sieci i pozwala na osiąganie prędkości transmisji danych nawet do 21 Mb/s.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

niech Era, Plus i Orange nie sprzedają 7,2 Mbs skoro i tak sami przyznają że jest max koło 5 Mbs.... niech sprzedają realnie tak jak Play
 0  
Ciekawe w jakich cenach będą urządzenia wspierające HSPA+.
Pomijając już fakt, jak mało jest telefonów w przystępnych cenach obsługujących HSDPA 7,2 Mb/s. Skoro technologia HSPA+ zwiększa przepustowośc sieci to pewnie zwiększą limity, przydałoby się to:)
Co do prędkości mobilnego Internetu - ze spokojem uzyskuję prędkości podchodzące pod 7 Mb/s w Plusie, w Poznaniu w różnych lokalizacjach.
 0  
a w UPC jest już 30 Mega!!! za 120zł.
 0  
@pinokio - Ty idioto! 30MB, ale to internet kablowy!
 0  
niech lepiej plus wprowadzi 7,2 na caly kraj a potem reszte ich planow i co najwazniejsze zasieg 3 g powinien byc w calej polsce a nie jak obecnie jest tylko nie cale 70%. a jeszcze sa takie miejsca w polsce gdzie zasieg sieci plus nie dociera chodzie mi dokladniej o wielkopolske.
 0  
nawet dobre te winiki plusa ale trzeba dlugggggggggggggo czekac az ta predkosc dotrze do ponad 50% kraju a nie tylko wroclawia.
 0  
Ale mi oferta pewnie jest limit 10gb przesyłania wiec nawet jak by dali 100mb/s to i tak tego nikt nie kupi chyba tylko glupi xD żal żeby był bezprzewodowy net i bez limitu to to rozumiem a tego niestety nie.
 0  
Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami lepsza mniejsza prędkość , ale większy limit. Albo żadnych limitów.
 0  
Nie dogodzisz...
 0  
Według mnie najlepszy i najszybciejszy internet mobilny to tylko w era!! Ja mam ten mobilny z plusa a siorka zaraz za ścianą z ery..! 2razy szybciej otwierają się jej strony i pobierają różne pliki:/ pozatym mam też tela w plusie i to samo na telefonie nie mialem nigdy maxa zasięgu:/ 2/3 kreski na 6 możliwych:/ telefon w domu trzymam wręce by nie gubic zasięgu! A stacje mam niemal 2 km od mojego domu,ja nie wiem co tu chwalić ten plus chyba tylko za promocję ale za internet i zasięg porażka!
Internet w plusie PORAŻKA:/ 11.11.2009 (11:11:20)
 0