Beata Ratuszniak05.08.2009 (14:40)14

HTC Hero od piątku w Play

W piątek w sieci Play swoją premierę będzie miał nowy telefon HTC Hero. Dostępny będzie w około 100 punktach sprzedaży oraz w sklepie www. Jak dowiedziała się nieoficjalnie Polska Agencja Prasowa, Play jest bliski zdobycia 3 mln klientów. Przedstawiciele sieci nie podają prognozowanej sprzedaży smartfona.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 14 z 14)

Pakiety dzialaja tylko na przekaznikach playa na plusa standardowa taryfikacja 12gr za 100kb ,mozna wlaczyc darmowa usluge dzieki niej po wyjsciu z zasiegu playa transmisja danych jest wylaczana
 0  
Androidy korzystają cały czas z sieci. Tak samo w G1 jak i tutaj. Mało ale korzystają. Może się okazać że wyjdzie dużo drożej za tą transmisje niż obliczamy. Dlatego twierdze że oferta jest przeciętna. A cena telefonu wcale nie jest taka dobra.
 0  
Jak się patrzy tylko na cyferki to faktycznie nic nowego nie wnosi. Dla mnie Android Sense to ogromny krok naprzód.
 0  
YEGO!!! muj kolego :)) ty to nawet hero niewidziales na swoje oczy a takie brednie wypisujesz ze jak to czytam to flaki mi sie przekrecaja,POwiem wszystkim tylko tyle nie wiem jak w polsce ale za granica ten telefon to jest bajka i tel jest naprawde z najwyzszej pulki.
 0