Łukasz Szewczyk28.08.2009 (7:27)75 komentarzy

Fun Skan w Plusie: Milion użytkowników i nowości

SMS-owa usługa Fun Skan w komórkowej sieci Plus dostępna jest od ponad czterech lat. Mimo, że operator nie promuje intensywnie usługi, korzysta z niej już pokaźna liczba użytkowników. Wkrótce pojawią się nowe funkcjonalności.
Usługa Fun Skan posiada ponad milion zarejestrowanych użytkowników - zdradzili w programie telewizyjnym Blog+TV przedstawiciele Polkomtela oraz Avantis, obsługującej serwis. W ramach usługi użytkownicy mogą komunikować się za pomocą wiadomości SMS i anonimowych rozmów głosowych. Wkrótce pojawi się nowa funkcjonalność - wiadomości MMS.

Przypomnijmy, że Fun Skan (http://www.simplus.pl/funskan/) zadebiutował w maju 2005 roku wraz z wprowadzeniem do Simplusa taryfy Easy. Przez ten czas użytkownicy nawiązali wiele nowych znajomości. Twórcom platformy Fun Skan znane są przypadki osób, które poznały się za pomocą aplikacji i pobrali się - wkrótce o takich osobach powstanie jeden z programów Blog+TV.

Fun Skan umożliwia prowadzenie z innymi użytkownikami usługi anonimowych rozmów za pośrednictwem SMS-ów oraz również za pomocą specjalnego kanału głosowego. Rozmówca nie widzi naszego numeru telefonu, ale jedynie nick. Koszt wysłania SMS-a wynosi 6 groszy brutto. Fun Skan wyposażono w funkcje lokalizacyjne, które pozwala na wyszukanie osób w pobliżu naszej okolicy.

Przed przystąpieniem do SMS-owych rozmów użytkownik musi się zarejestrować. W tym celu należy wysłać SMS-a o treści ZGODA na numer 2500. Następnie użytkownik określa swój Nick, którym będzie się posługiwał w świecie Fun Skan oraz swoją płeć i wiek. Z usługi mogą korzystać abonenci Plusa  oraz użytkownicy Simplusa , mixPlus  oraz 36.6 .
Plus

Komentarze (1 - 10 z 75)

czy ktos jeszcze z tego korzysta?jiedy sms jest 1 gr
 0  
Co z tego że masz sms za 1gr jeśli nie masz komu go wysłać? Na FunSkan nawiązujesz nową znajomość, i jeśli uznasz że warto się bardziej poznać, to wymieniacie się numerami telefonów i wtedy piszesz sobie sms po 1 gr :)
 0  
Niech Plus lepiej zadba o jakość sprzedawanych przez siebie telefonów. Poczęstowali mnie Samsungiem E250. Przy lekko słabszym sygnale np w budynku rozmowa wygląda tak: "Sy.ku sk.cz na baz.r i kup zi.mn.a k.w". Reklamowałem do centrali Samsunga to mi odpowiedzieli, że na przyszłość postarają się, abym był bardziej zadowolony z ich produktów. Myślę, że taka szanująca się firma jak Plus powinna gruntownie przetestować każdy nowo wprowadzany model aparatu.
 0  
@axx to nie winna plusa ze telefony nie któr sprzedaja nie działaja to raczej winna producenta, j tez mam samsunaga i nie narzekam
 0  
Ja tez mialem tego samsunga i dzialal jak ta lala. Teraz mam nokie i zasieg jest lepszy o pare kresek. Nie narzekaj na plusa bo on niczemu nie winien. A co do tego artykulu to nic nie wnosi nowego oprocz MMS i wyglada mi na reklame
 0  
@axx - stuknij się w głowę.... i posłuchaj mustek...
 1  
Do Mustka, Ztomasza, i Kola. Jak to nie wina Plusa? Czyli według was sprzedawca nie odpowiada za jakość sprzedawanego towaru? Piszecie bzdury. Telefon kupiłem w salonie firmowym Plusa. Jak kupicie uszkodzony towar to do kogo zgłaszacie się? Do księdza, czy do sprzedawcy?
 1  
do AXX: Sam miałem Szajsunga L700 i dużo też w tym temacie czytałem. Napiszę Ci jedno, także o E250: To fajne telefony z dużą ilością bajerów, często dobrej jakości klapką, jak np. w L700 i to wszystko w dość aktrakcyjnej cienie. Ale ja już nie chce Samsungów, a wiesz dlaczego? Bo większość modeli tej marki, jak nie prawie wszystkie mają najgorszą czułość radiową ze wszystkich producentów, i to to zarówno 3, jak i 2G- nawet w paśmie 900Mhz (jeśli się trochę orientujesz w temacie). L700 był dwa razy w serwisie, oczywiście wszystko ok. Podobno, ktoś pisał, że po cichu się do tego przyznają i coś tam poprawiają, aby Szajsnung trochę ten zasięg "lepiej" łapał. Nawet, moja "była" Motka K1 miała lepszą czułość radiową. Obecnie mam trzy Nokie: E51 (pod względem zasięgu, w tym 3G- cud miód), 6220 classic i 3510i- też dają radę. Także nie win Polkomtela tylko producenta, że tak dał ciała. Bo, wg mnie, jak to można tak skopać podstawową funkcję telefonu, jak czułość na zasięg?! Po co mi taka zabawka?! Pozdro!
 0  
Ja także uważam że telefon SAMSUNG E250 jest STRASZNY!!!!! juz 4 razy wymieniałam w nim taśme i znów się zerwała! jestem załamana:(
 0  
nuuuudni ludzie na tym fun skanie pisza!
 0