Łukasz Szewczyk14.12.2009 (8:59)25

Mobilny Internet: Coraz większe limity

Operatorzy telefonii komórkowej, walcząc o pozyskanie nowych klientów mobilnego Internetu, wprowadzają zmiany w swoich ofertach. Polegają one głównie na zwiększeniu limitów danych. Który operator obecnie oferuje najwięcej?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 25)

A nie lepiej zrezygnować z limitów. Przez to wiecej opów będzie miało klientów. Ale o to Polska właśnie jest. Na zachodzie juz dawno zrezygnowali.
 0  
Kamil o czym Ty mówisz? Limity w bezprzewodowym internecie są obecne w każdym państwie na zachodzie, opcja bez limitu jest dość kosztowana tam gdzie ja oferują wiec proszę nim coś napiszesz zapoznaj się z tematem. Same limity są związane z licznymi ograniczeniami wynikłymi z używanej technologii .
 0  
Zabawnie wygląda limit 300MB w Blueconnect Era.
 0  
na rynku jest także multimo mobile z limitem 7GB cena 55zł umowa bezterminowa, działa na bazie orange, najciekawsze że multimo na bazie orange ma oferte ciekawszą niż sama orange i obu sie to musi opłacać no no, działam na tym internecie i jest ok jak kto jest w zasięgu HSDPA
 0  
29zł za 300mb limitu???

Era robi sobie jaja z inteligencji Polaków!!!
 0  
No faktycznie trochę się teraz poprawiło z tym netem. Przy takim limicie jak np w pomarańczy te 35 GB, to nawet idzie filmy pościągać...
 0  
Przydałoby się porównianie internetu mobilnego na kartę... :)
 0  
W Erze można miec każdy abo o 10 pln tańszy, wystarczy miec z nimi umowę na inną usługę. warto też zauważyc, że Era ma najtańszą ofertę W3 z "średnim limitem" - czyli 5gb za 69pln
 0  
Orange ma dwie oferty salonową i internetową. Kupując online do abonamentu za 60 zł można otrzymać 5GB (4GB+1GB) tyle samo co w Blueconnect za 69 zł. Przed wyborem oferty dobrze jest posprawdzać czy dany operator nie ma korzystniejszej opcji w sieci z rabatem lub większym limitem danych.
 0  
Limity, Limity, Limity... a jak człowiek chce płacić w prepaidzie za konkretny transfer to Era mu takie ceny przygrzmoci, ze się od razu odechciewa. A nie lepiej było by dać rozsądną cenę, żeby ludzie korzystali a nie kupowali kartę innego opa i jemu zasilali konto?... nigdy tego nie zrozumie.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 grudnia 2009 o 10:32:56 przez Dzwiadek).
 0