Łukasz Szewczyk24.12.2009 (13:07)8

WOŚP ofiarą SMS-owego oszusta

Sprytny siedemnastolatek sodszywał się pod Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wysłał do użytkowników portalu społecznościowego Nasza-Klasa informacje z prośbą o wsparcie jej działań. Wpadł w ręce policji.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Frajerów w Polsce nie brakuje.
Co to znaczy sodszywał?
 0  
bartek mysle ze napisze ja Ty napiszesz tez bez bledow :P
 0  
Od dawna jest jeden numer smsowy do tej fundacij i kosztuje 6 zl i 10 gr
 0  
Bardzo sprytny ten nastolatek, skoro tak szybko dał się złapać...
 0  
dokladnie
 0  
I co ? Ten siedemnastolatek sam podpisał z operatorami umowę na SMSy premium i dzielił się z nimi zyskami ?
Pewnie okaże się że to jedyny winny a operatorzy i firma świadcząca 'usługi' na tym numerze to zawsze dziewice, czyści jak łza i żadnych konsekwencji nie poniosa a już w szczególnosci umowa między operatorami a tą firmą nie zostanie rozwiązana, bo by Hartmannom, Wituckim i innym Baucom na waciki zabrakło...
 0  
@Leszek1979 każdy może sobie zrobić swoje tzw. Premium SMS, nie potrzeba umów z operatorem, tylko np konto na płatnościach DotPay. Sam kiedyś z tego korzystałem, możesz ustalać treści smsów, ich koszty itp. DotPay weryfikuje najpierw czy np na stronie internetowej gdzie takie platności są oferowane jest informacja o kosztach smsów, ale wysyłając wiadomości na NK ten koleś już takich informacji nie podał :) Operator nie ma tu nic do rzeczy :)
 0  
żałosne, oszust, a ten pejs od orkiestry to nie oszust . Tylko w Polsce takie cuda, żeby za pozwoleniem rządu doić tępy naród nas kasę w imie idei pomocy dzieciom. Zresztą rząd to samo robi doi polaków na miliony złotych. polacy to tępy motłoch ,nigdy w tym kraju nie bedzie dobrze, bo po co skoro polacy dają się ruch..ć na kasę to rządowi to na rączke i innym pasożytom też.
 0