Łukasz Szewczyk01.02.2010 (13:56)79

Cyfrowy Polsat z szybkim Internetem HSPA+

Zgodnie z zapowiedziami 1 lutego 2010 roku największa w Polsce satelitarna platforma telewizyjna Cyfrowy Polsat rusza z Internetem w technologii HSPA+ z abonamentem od 1 zł miesięcznie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (31 - 40 z 79)

@IWA najprawdopodobnie nie (a właściwie nie masz szans), internet jest oparty o maszty radiowe, fale żadko przekraczają granice Polski, telewizje odbierasz z satelity, która nadaje sygnał w zależności od ustawienia na orbicie geostacjonarnej: przykładowo obszar środkowo-wschodniej Europy (dość luźny przykład zapewnie niedotyczący miejsca z którego odbierasz sygnał)
 0  
Czy ten internet jest taki szybki jak CP twierdzi? Cena rzeczywiście niezachwycająca, mapa zasięgu pokazuje, że źródła sygnału znajdują sie w dużych miastach (oprócz Wrocławia!), a tam komurencja nieśpi a i poziom świadomości nie jest mały, jednak sygnał rozlewa się też na mniejsze miejscowosci i myśle że znajda jeleni na tę usługę.
 0  
Szybki internet i marna ilość danych - kompletnie nielogiczne. nie wróże sukcesu, Netia odniosła go, gdy zniosła limity danych dostępnych do ściągnięcia, w tej ofercie brak czegoś nowego. Liczyc, że internet zamówi ktoś kto nie miał dostępu to za mało. Mogło być więcej za taniej.
 0  
wszyscy narzekaja a zasieg lepszy niz w play i predkosc tez
 0  
WgW bo ludzie nie ida tam gdzie taniej tylko tam gdzie reklama im pokazuje, CP nigdy nie opluwal w reklamie C+ ani N, tylko pokazywał ciepłą rodzinkę w reklamie i dlatego wszyscy sie teraz z niego smieja.. PLAY i N nie mogą dawać w nieskończonośc, niedlugo skonczy sie asymetria MTR w Play i zobaczymy wtedy jakie beda miec ceny bo teraz mądrują, banka kiedyś pęknie i klienci PLAY znow beda w W3 a klienci N w Cyfrowym Polsacie lub C+ ;]
 0  
Słuchajcie, ta ofera abonementowa w najniższym wariancie dotyczy również osoób nie bedacych abonentami CP ? Prawde mówiąc to troche korci mnie wiec abonament za złotówke głównie po to by miec szybki modem za nieduże pieniadze, a simlocka jesli jest usunac i z innymi kartami używac ;)
 0  
To się nazywa profesjonalizm, w mieście moim zasięgu nie ma, ale we wsi tuż obok już jest zasięg na całego xD nawet krowy będą miały zasięg max xD i będą ściągały z prędkością 21 mbit ;P a mi do granic zasięgu wg. map brakuje z kilometra xD poprostu żal :) ale 1 zł za 200 mb to dla kogo? tylko dla kogoś kto czyta emaile i sieci na gg, bo ja w iPhonie mam 500 mb i czasami ledwo co starcza xD a tym bardziej na lapie/kompie, przeglądanie stron itp.
Miłosz Miedziński 2.02.2010 (0:16:31)
 0  
od ponad miesiaca jestem tersterm. wnioski? ogromne wahania. Jak zawieje to i 8mbit/s ale czasem nawet google nie maja sily sie zaladowac.
 0  
Słuchajcie, ta ofera abonementowa w najniższym wariancie dotyczy również osoób nie bedacych abonentami CP ? Prawde mówiąc to troche korci mnie wiec abonament za złotówke głównie po to by miec szybki modem za nieduże pieniadze, a simlocka jesli jest usunac i z innymi kartami używac ;)


Kiedy bedzie darmowy net zgodny z umowa UKE od Aero?
 0  
@Klien. Internet w najtańszym wariancie (1zł za 200MB) tylko dla abonentów Cyfrowego Polstatu.
Co do darmowego internetu cytuje moją poprzednią wypowiedź: "Spółka Aero2 wygrała przetarg na częstotliwość 2,6GHz, gdzie koncesja wymaga udostępnienie 20% mocy przesyłowych na rzecz darmowego Internetu. Aktualnie Aero2 uruchomiło jedynie nadajniki UMTS 900 z całkiem innej koncesji. Poczekasz na 2,6GHz do 2011 roku najwcześniej. Ale zapewne ceny modemów ciebie zniechęcą."
 0