Łukasz Szewczyk16.03.2010 (10:06)29 komentarzy

Era: Wkrótce nowe oferty - tanie rozmowy

Rozpoczyna się zaostrzona walka o klienta na rynku telefonii komórkowej. Nową ofertę dla swoich klientów na wiosnę 2010 roku szykuje Polska Telefonia Cyfrowa, operator komórkowej sieci Era.
Klienci komórkowej sieci Era w najbliższych tygodniach mogą spodziewać się nowej oferty. Jak dowiedział się portal Forsal.pl, sieć Era pracuje nad nowymi ofertami w kilku segmentach. Operator zapowiada nowe usługi oraz nowe stawki. Zdradza jedynie, że nowe stawki mogą być niższe niż popularne 29 groszy za minutę. Nowe oferty na razie są analizowane.
Kilka dni temu w jednym z wywiadów prezes Ery zapowiadał, że jego firma myśli o wprowadzeniu nielimitowanych połączeń wewnątrz sieci za abonament.
Forsal.pl

Komentarze (1 - 10 z 29)

Może i będzie 29 gr, ale pewnie w abonamencie, nie w TakTaku.
 0  
*poniżej 29 gr
 0  
No artykuł był o postpaidzie, to prawda. Obecnie Era ma dobra ofertę z abo 55pln i stawką 29gr/minuta. Ciekawe czym odpowiedzą, swego czasu mówili, że też może wprowadzą darmowe w sieci
 0  
Bardzo mizerne wyniki miała Era w ostatnim kwartale 2009 dlatego pewnie chcą zmian. Obecne abonamenty i promocje nie przekładają się na efekty i do tego Play ostro zaatakował nowymi taryfami. Nie ma wyjścia mus poprawiać.
 0  
Zobaczymy, podobno kwestia kilku tygodni. w Heyah dali darmowe rozmowy w sieci, w abo 55 stawkę 29 gr/minuta - potencjał aby stworzyc kolejną ciekawą ofertę jest :)
 0  
pewnie wprowadza tez nielimitowane połaczenia w sieci
 0  
Daliby wreszcie normalne stawki za minutę do cennika zamiast 49 i 58 groszy.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 16 marca 2010 o 12:39:12 przez zui).
 0  
@ zui - mają też 29 groszy za minutę w taryfie Era Jedyna
 0  
No a niedawno czytałem, że w tym roku nie będzie walki o klienta , a nawet dtraszyli , że będzie drożej. A tu taka niespodzianka badziewna era popuściła w gacie fuu ale czuć i to taki pokaz mamy dzieki PLAY :)
 0  
Kiedyś na początku Orangutan wprowadził nielimitowane rozmowy w sieci ale z jednym albo z paroma numerami, potem okazało się, że to rozwiązanie wykorzystywali operatorzy VoIP i Orangutan zrobił ograniczenie w postaci 1200 minut na miesiąc, tak to ewoluowało, że dziś nie można powiedzieć, że to są nielimitowane rozmowy w sieci ale, że jest to pakiet 1200 minut do sieci do wykorzystania na jeden albo na parę numerów. Play ma darmowe rozmowy w sieci za 10-15 zł miesięcznie, cholEra planuje też to wprowadzić (jak wynika z tego artykułu) i okaże się, że Orangutan który można powiedzieć był pierwszy z tą usługą zostanie na samym końcu pod względem tej usługi, już teraz Play darmowymi rozmowami do wszystkich w sieci za opłatą 10-15 zł i bezpłatnie w wyższych taryfach bije wszystkie sieci z Wielkiej Trójki na głowę.
 0