Łukasz Szewczyk20.05.2010 (22:54)13 komentarzy

Caritas: SMS-owa pomoc dla powodzian

Od kilku dni mieszkańcy niektórych rejonów Polski walczą z wielką wodą. Caritas Polska uruchomia specjalny numer SMS - zebrane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc dla poszkodowanych w powodzi.
Tysiące osób jest bez dachu nad głową na skutek powodzi, która dosięgła tereny południowej Polski. Caritas Polska przeznaczyła na pomoc doraźną 400 tys. złotych. Caritas kieruje gorący apel o pomoc finansową i materialną dla powodzian, o to, byśmy nie pozostali bezczynni wobec trudności, jakie przeżywa wiele rodzin, które walczą (wiele z nich znowu) z żywiołem.
Powodzianom można pomóc wysyłając SMS-a charytatywnego o treści POMAGAM pod nr 72 052 (2,44 zł z VAT). Numer będzie działał do 25 maja 2010 roku - zebrane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc dla poszkodowanych w powodzi.
Caritas

Komentarze (1 - 10 z 13)

jestem gotowy pomusz poodzanom mieszkam w piotrkowie try. i czekam na propozycje mam wszytkie szkolenia piersza pomoc ratownik ochotnicza po straz muj numer 696456845 zadzwon
 0  
z wielka checią pomoge powodzianom jestem z Kotlina woj wielkopolskie czekam na kontakt 605 625 322 łaczmy sie wysyłajmy sms-y 2,44 zł dla nas to nie dużo !!!!!!!!!!!!!! dla nich OGROMNA POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pokazcie ze jesteście Polakami !!!!!!!!!!!!!
 0  
Pomagać powodzianom - trzeba! Ale nie poprzez Caritas!
Te pieniądze nie trafią to potrzebujących. Caritas działa poza wszelką kontrolą.
Przekręt na przekręcie ! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę Caritas + przekręt
 0  
niech katabasy sprzedadzą ze dwa Audi A-8 którymi poruszają się szefowie caritasu.Nigdy nawet grosza nie dam tym panom. Nigdy nie przedstawiali rozliczeń, nie podlegają izbe skarobowej i przypuszczam,że może do potrzebujacyh trafia może z 1% kasy.
Tak na marginesie czy w TVP-pis widzieliście chociaż jednego księżulka który by machał łopatą lub umacniał wały hehe - nie było żadnego tak to kler pomaga potrzebującym.Zaraz odezwie się rydzyk a moherki posłusznie oddadzą mu kolejną emeryturkę
 0  
Chętnie pomogę, ale pierw chciałbym poznać sprawozdanie finansowe Caritasu za ostatnich 5 lat. Czy może ktoś zna adres strony, gdzie jest takie zestawienie?
 0  
Chętnie pomogę, ale tak jak koledzy wcześniej piszą nie poprzez Caritas. Czy można pomóc jakoś w inny sposób?
 0  
"Caritas Polska uruchomia specjalny numer SMS - zebrane środki finansowe zostaną przekazane na pomoc dla poszkodowanych w powodzi."

DOWCIP MIESIĄCA!!!

Lepiej te pieniądze wrzucić do najbliższej kałuży niż dać w łapy tych nałogowych oszustów !!!.

Widząc treść wpisów powyżej można twierdzić że świadomość o działalności tego kościelnego pseudo - charytatywnego gangu jest w społeczeństwie coraz wyższa .
 0  
żeby zbierał Jurek Owsiak dla powodzian-daję od razu. Ale Caritasowi - nigdy,bo te pieniądze dotrą .......wiecie gdzie. Tatuś Rydzyk taki bogacz-niech coś rzuci powodzianom--on ma z czego.. Ale ja oczywiście baaaardzo chętnie pomogę tym ludziom - i finansowo i rzeczowo np.gdy będą zbierać odzież,koce ..itd pieniądze wyślę ale nie Caritasowi.Zal mi tych ludzi i zwierząt.
 0  
jakie smsy - kufa jakie smsy - smsami sie budzet panstwa zwieksza !!! - - smsy na karitas - zobaczcie sobie ile karitas z tego bierze na swoje utrzymanie a ile rzeczywiscie ludziom pomaga !!!!!
 0  
Już nie mogę słuchać na temat tego jak ci powodzianie są biedni i poszkodowani.TO JEST KOMPLETNA NIEPRAWDA /BZDURA.Wszyscy "powodzianie"są teraz tak ustawieni do końca życia przez tą bezpłatną pomoc że nie muszą pracować i specjalnie się wyśilać żeby mieć pieniądze.Wszystko mają za darmo.Meble,sprzęt AGD/RTV.wyposażenie mieszkań,materiały budowlane i wiele innych rzeczy.A płaczą tylko po to że chcą WIĘCEJ I, WIĘCEJ I WIĘCEJ.....NIE WOLNO IM WIERZYĆ
 0