Łukasz Szewczyk27.07.2010 (13:32)18 komentarzy

Mini Lotto oraz Lotto przez SMS w 3Gry.pl

Rewolucja w grach Totalizatora Sportowego. Internetowy serwis 3gry.pl wprowadza nową funkcjonalność dla graczy - obsługę Mini Lotto oraz Lotto przez SMS.
Serwis 3gry.pl poinformował, że oprócz Lotto, będzie także obsługiwać grę Mini Lotto, oferowaną przez Totalizator Sportowy. Najważniejszą nowością jest opcja "Graj w Lotto przez SMS" - akcja, umożliwiająca współuczestnictwo w losowaniu Lotto, poprzez wysłanie SMS’a o treści DPLOTTO na numer 7155 (koszt SMSa to 1,22 zł). Użytkownik wysyłając taką wiadomość dopisuje się do najbliższego losowania Lotto do grupy 10 osób.
Możliwość gry w Lotto przez SMS jest to pierwsza tego typu propozycja w Polsce. Dzięki niej, możliwe jest uczestnictwo w losowaniu Lotto i uzyskaniu należnej nagrody, bez względu na miejsce, w którym znajduje się użytkownik. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Przypomnijmy, że 3gry.pl to serwis umożliwiający granie w Lotto (Totalizatora Sportowego) bez konieczności odwiedzania kolektury. Typowanie liczb, płatność oraz odbiór wygranych odbywa się online. Powstał pod koniec 2009 roku i wypełnił lukę na rynku, który wielokrotnie wskazywał na zapotrzebowanie grania w Lotto online. W każdym losowaniu Lotto, bierze udział milion osób.
3gry.pl

Komentarze (1 - 10 z 18)

Wszystko fajnie ale jeden zaklad lotto przez SMS to koszt 7,30... troche drogo
 1  
Bardzo drogo!
 0  
No właśnie zagrałem za 1.22 zł z innymi dziewięcioma anonimowymi, spragnionymi kasy. :-)
 0  
Maciek: Wzięcie udziału w Lotto przez SMS kosztuje tylko 1,22zł. Natomiast pojedynczy (indywidualny) zakład Lotto to koszt 7,30 zł. Jednak np. zakład na 10 kolejnych losowań to koszt 34,70 zł (zamiast 30,00 zł) -- tutaj, przyznasz, różnica w stosunku do stacjonarnej kolektury nie jest taka duża.

Long: życzymy szczęścia :-)
 0  
hymmm ja tam nie mam zaufania do takich stron... jak by to był news z lotto, że tak się da na danej stronie ... a tak to kto mi zaręczy, że jak będzie kumulacja i komuś się trafi co zagrał przez nich to, że otrzyma całą kasę (może regulamin jest skonstruowany tak a nie inaczej) albo cała firma zniknie... dlatego nie gram w takich jak i innych serwisach gdzie da się grać w inne totalizatory zagraniczne gdzie przyznam tam już był bym bardziej skory do gry ze względu na o wiele większe wygrane... lecz problem pozostaje ten sam... PlayHugeLottos.com np 100000000 Euro do wygrania...
 0  
amigolotto .com od dawna jest możliwość gry w zespołach koszt 20 gr lub inwidualnie koszt 3.05 zł
 0  
Dzięki. Dokupiłem jeszcze 2 zakłady.
 0  
bezsens 10 anonimow i z kazdym dzielenie sie po rowno. W mini lotto mozna wygrac za trojke powiedzmy 30 zl na 10 osob to po 3 zl. Szkoda fatygi...
 0  
7,30 za 1 zakład zamiast 3 zł w Lotto i ponad 4 zł za 1 zakład w Mini Lotto zamiast 1,25 dzięki ale i do tego mniejsze wygrane. Dzięki ale przejde się do kolektury.
 0  
Proszę nie mylić zwykłych (indywidualnych) formularzy Lotto czy Mini Lotto z graniem przez SMS (grupowym, tylko w Lotto).

Kupując zwykły formularz cała wygrana trafia do Ciebie, z nikim się nie dzielisz.

W przypadku grania przez SMS, za 1.22zł dopisujesz się do formularza razem z innymi 10-cioma osobami i wtedy wygrana również dzielona jest między tymi grającymi -- zawsze otrzymujesz 1/10 wygranej danego formularza.

Jest też możliwość grania za darmo, "z szefem 3gry.pl", ale taki darmowy formularz na każde losowanie jest jeden i dopisuje się do niego dowolna liczba osób. Akurat dzisiaj jest to 105 osób i na tyle osób zostanie podzielona ewentualna wygrana.

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt.
 0