Łukasz Szewczyk10.08.2010 (10:01)4

Info-TV-FM wygrywa spór z operatorami

Wiele wskazuje na to, że spółka Info-TV-FM, operator mobilnej telewizji w Polsce, zatrzyma swoje częstotliwości. Założonej przez czterech operatorów Mobile TV nie udało się podważyć przetargu na telewizję w komórce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

DVB-h dociera obecnie do 5,5 mln polaków... tylko ile osób z tej usługi rzeczywiscie korzysta???????? pewnie maksymalnie ze 100 :-)
 0  
heheh i co tam W3, choć w tym przypadku to właściwie W4 - nie udało się zdławić konkurencji sądownie i co ? teraz pozostało Plusowi, Erze, Orange i Play tylko usiąść i płakać, próbowali z całych sił blokować ludziom w Polsce blokować dostęp do TV w telefonie, tłumacząc się że ludzie tego nie potrzebują, że za drogie, że nie ma telefonów itp. a w całej europie to już standard że za parę euro można sobie DO WOLI oglądać TV w telefonie, zazwyczaj kilkanaście programów do wyboru, w dobrej jakości i NA ŻYWO, a nie to co np. w polskim orange - krótkie klipy z programów telewizyjnych, gdzie trzeba płacić w zależności od tego ile się ogląda - ŻENADA ! tomo30 - a jak mają korzystać jak WSZYSCY operatorzy BLOKUJĄ TĄ MOŻLIWOŚĆ, nie dotują odpowiednich telefonów i wmawiają ludziom że Polacy jako jedyni w europie tego nie potrzebują, powiedz mi jaka dzisiaj jest możliwość skorzystania z DVB-H w Polsce ??? ja ci powiem NIE MA ! i nie będzie do póki W4 będzie tą możliwość blokowała !
 0  
A ja się pytam. Gdzie jest Polsat?
Jeszcze niedawno bez problemu go oglądałem na swoim telefonie. Co zrobiliście z polsatem cwaniaczki?
 0  
a JA sie pytam GDZIE jest telewizja Trwam ? Kupilbym te usługę ale nie aby oglądać obrzydliwości z tvN i to przez 24 h
mówę prawdę - naprawdę. 10.08.2010 (16:03:50)
 0