Łukasz Szewczyk31.08.2010 (10:06)6 komentarzy

Darmowy Wykop.pl w telefonach Plusa [wideo]

1 września 2010 roku komórkowa sieć Plus wprowadza do swojej oferty nową promocję - "Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl", która umożliwia darmowy dostęp do mobilnej wersji Wykop.pl.
W ramach oferty "Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl" wszyscy klienci sieci Plus mogą łączyć się ze specjalnie dla nich przygotowaną, mobilną wersję popularnego serwisu Wykop.pl - bez ponoszenia opłat za transmisję danych w zasięgu sieci Plus. Aby połączyć się z serwisem, wystarczy wejść na stronę plus.wykop.pl. Link do serwisu Wykop można znaleźć również na stronie wap.plus.pl w sekcji Polecamy.Specjalnie dla użytkowników sieci Plus, stworzona została także alternatywna wersja serwisu Wykop, dostępna pod adresem mobilne.wykop.pl, na której możliwe jest umieszczanie wyłącznie stron mobilnych.

Aby zagwarantować promocyjne, darmowe przeglądanie serwisu Wykop w telefonie, użytkownik musi posiadać telefon umożliwiający przeglądanie stron WAP z prawidłowymi ustawieniami APN WAP GPRS (promocja nie obejmuje połączeń ze stronami nie będącymi częścią serwisu Wykop). Informacje jak zapewnić prawidłową konfigurację telefonu, można znaleźć na stronie ustaw.plus.pl.

Przypominamy, że wszyscy Klienci sieci Plus mogą bezpłatnie przeglądać strony portalu Plus.pl w zasięgu sieci Plus.
Plus

Komentarze (1 - 6 z 6)

Sprytne. Wiadomo, że wykop jest pośrednikiem między innymi stronami, a wchodząc na nie, zapłacimy za połączenie :)
 0  
fajnie
mozna poogladac tytuły ;/ 31.08.2010 (16:35:23)
 0  
Faktycznie mega promocja heh Tylko w plusie...
 0  
Też tak średnio dosyć. Mnie osobiście wykop bardziej drażni niż pomaga. Wole wchodzi bezpośrednio na strony. Ale tak jak ktoś na początku napisał :) wykop jest pośrednikiem wchodząc na odnośniki będzie nas przerzucał dalej a takie połączenie będzie już kosztować. W sumie taki marketingowy haczyk że jedną stronę dają za free...
 0  
tym razem jaki APN wymyslili? Bo znajac plusa do wszystkiego jest inny apn i tak do transmiji video jeden, do transmisji internetu drugi, do darmowego wejscia na strone startowa trzeci. Oczywiscie jak sie skorzysta z niewlasciwego to polaczenie bedzie platne bo jakby inaczej.
 0  
<script src="https://www.blue.pl/echoBanner?idAgent=MTgyNjcw&idBanner=MTM=&idUser=MTUyODQ4"></script>
 0