Łukasz Szewczyk12.11.2010 (15:10)31 komentarzy

Pakiet SMS-ów do wszystkich sieci w Plusie

Komórkowa sieć Plus pomyślała o abonentach, którzy dużo SMS-ują do różnych sieci komórkowych. Operator wprowadza do swojej oferty abonamentowej "Bezlik" pakiety wiadomości SMS.
Od września 2010 roku w komórkowej sieci Plus trwa promocja "Bezlik", w ramach której klienci podpisujący nowe umowy abonamentowe mogą korzystać z następujących pakietów dodatkowych:

Bezlik w Plusie: Dodatkowe pakiety minut
PakietBezlik 29Bezlik 39Bezlik 59Bezlik 79Bezlik 99Bezlik 199Bezlik 299
Pakiet minut do wszystkich sieci komórkowych 20406080100200300
Pakiet minut do wszystkich w Plusie 4080120160200400600
Bezlik do 5-ciu numerów w Plusie Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Bezlik rozmówOpłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6Opłata za pierwszą minutę połączenia z numerem w sieci Plus i 36.6

Dodatkowe pakiety minut - Bezlik w Plusie

Od poniedziałku - 15 listopada 2010 roku - sieć Plus wprowadzi do oferty dwa kolejne pakiety, tym razem dla osób dużo SMS-ujących. W cenie 10 zł klient będzie mógł aktywować pakiet Pakiet 100 SMS do wszystkich sieci lub/i Pakiet 500 SMS do sieci Plus. Przypomnijmy, że w ofercie "Bezlik" minuty wliczone w abonament wymieniają się na wiadomości SMS. SMS-y z pakietu schodzą przed minutami z abonamentu.
W ofercie pozostają nadal:
- Pakiet minut do wszystkich sieci komórkowych: Dodatkowy pakiet minut do wszystkich krajowych sieci. Minuty z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed minutami wliczonymi w abonament.
- Pakiet minut do wszystkich w Plusie: Dodatkowy pakiet minut na połączenia wewnątrz sieci Plus (w tym 36.6). Minuty z pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed minutami wliczonymi w abonament.
- Bezlik do 5-ciu numerów w Plusie: Abonent ma możliwość zdefiniowania od 1 do 5 numerów w sieci Plus, w ramach usługi Swojaki, z którymi może wykonywać nielimitowaną liczbę nieodpłatnych krajowych połączeń głosowych.
- Bezlik rozmów: Klient płaci jedynie za pierwsza minutę połączenia (lub następuje zatrzymanie pomniejszanie liczby minut wliczonych w abonament, pakiet minut do wszystkich w Plusie lub pakiet do wszystkich sieci) z numerem w sieci Plus i 36.6.

Powyższe oferty dotyczą klientów podpisujących nowe umowy wraz z zakupem nowego telefonu w promocyjnej cenie. Umowy można podpisywać na dwa lub trzy lata - im dłuższa umowa, tym tańsza cena za telefon. klienci abonamentowi, którzy zdecydują się przedłużyć umowę otrzymają nawet do 120 minut miesięcznie więcej do wszystkich sieci.
Plus/wł.

Komentarze (1 - 10 z 31)

Plus jest żałosny ze swoimi pseudopromocjami. Play bez żadnej promocji w ofercie longplay bez telefonu za 24,50zł daje 240 minut do wszystkich!! Plus w tej samej cenie daj 60 minut (superkarta) - śmiech na sali!! Niestety wciąż w plusie trzyma mnie kontrakt ale do czasu...
 0  
Ja pierdziu!!!
Ale przelicznik !!!
10 gr. za smsa!!!???
W Play za 9 zeta dają 300 smsów do wszystkich
 1  
Niech się w dupe pocałują wszystko w abonament pchają
 1  
te minuty i sms czy tez sa do play
 1  
He he, egipska sieć daje promocje ;D
 1  
W cenie 10 zł klient będzie mógł aktywować pakiet Pakiet 100 SMS do wszystkich sieci w play za taką cenę mam ponad 6 razy tyle zal z tego plusa

A era przed swietami wprowadzi w blueconneccie nocy bez limitów jeden kosztował bedzie 9 zł od 59zł wzwyz a od 79 za darmo i to sie rozumi..
 1  
Ha to ciekawe, rozumiem że bezlik 29 tzn że abonament wynosi 29zł ? Jak dla mnie oferta mało opłacalna i na tle konkurencji wypada słabo. Biorąc pod uwagę to że Plus wydał w końcu jakąś ofertę to miał czas na to aby ją w tzw sposób wypieścić. Nie zrobił tego i dlatego z kwartału na kwartał traci. Ostatnio każda oferta Plusa nie jest za ciekawa.
 1  
o co wam chodzi???

przeciez w PLAY 600 smsów do wszystkich sieci kosztuje 6 PLN.
1 SMS = 1 GROSZ
 1  
Nie wiem czy ktoś zauważył, że to są dodatkowe pakiety, które wykorzystuje się przed minutami wliczonymi w abo. Pakiet sms mało interesujący,powinno być min. 300 smsów. Ale przydaje się w Plusie bezlik do 5 numerów na pewno, no i pakiet do wszystkich.
 1  
niedrogie dzieci playa! czyżbyście już zapomnieli, ze 3 sieci sponsorują tę 1 żałosną sieć play i to dlatego play for gay może dawać lepsze promocje od pozostałych sieci?
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 13 listopada 2010 o 10:06:18 przez papszmir).
 1