Łukasz Szewczyk17.11.2010 (16:49)17

Matuszyński odchodzi z telewizji "n"

Zmiany w zarządzie ITI Neovision, operatora satelitarnej telewizji "n" oraz nadawcy kanałów telewizyjnych (m.in. nSport HD, nFilm HD). Ze spółki odchodzi dyrektor operacyjny - Andrzej Matuszyński, wcześniej związany m.in. z Cyfrowym Polsatem.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Tak czy owak nie podlega wątpliwości że Krystian pisze bzdury ;) Czy N cos szykuje czy nie - zobaczymy w najbliższym czasie - szkoda strzępić języka, zwłaszcza że to i tak nie na temat.
 0  
"Wtajemniczony niestety swoja wypowiedzia wpisujesz sie w kanon tych uzytkownikow zasmiecajacych te i inne fora, wielu juz takich bylo co wiedzieli duzo i nie mogli powiedziec, wklejali zmyslone skany ulotek, podawalo rozne daty i kanaly z kosmosu. Moja rada na przyszlosc, jak cos wiesz to powiedz co konkretnie albo w ogole nie mow nic na ten temat. Pozdro"

Czy ja gdzieś napisałem cokolwiek o "kanałach z kosmosu", albo skanach ulotek. Zwłaszcza, że prawie nikt, poza odpowiedzialnymi za to ludźmi nie widzi ulotek oraz nie zna oferty (nowych promocji) przed jej wprowadzeniem. Tak działają potężne korporacje, gdzie większość musi opierać się na domysłach. Wiadomym jest, że n nie zatrzymało się w rozwoju, tym bardziej nie jest bankrutem. Z pewniaków, w kolejnym roku planowane są kolejne inwestycje mające na celu dalszy rozwój platformy.

Nie chcę, aby obrażano mnie tu, tym bardziej porównywano do plotkarzy i trolli, którzy piszą wyssane z palca bzdury. Ja nic konkretnego nie obiecuję, ale śmiało mogę powiedzieć, że użytkownicy obecni i przyszli użytkownicy nie będą zawiedzeni. Może nie będzie rewolucji, ale ewolucja z całą pewnością postępuje we właściwym kierunku.
 0  
Jestem ciekaw co teraz będzie robił pan Matuszyński. Może w urzędzie pracy jakieś fajne roboty interwencyjne się jemu trafią, albo też przejdzie do tv trwam i wspomoże sprzedaż dekoderów o.Rydz. W końcu święta się zbliżają więc może coś się ruszy ;)
 0  
Wtajemniczony - alez ja Cie nie obrazam, tylko Ci tlumacze ze takie pisanie nie ma sensu, napisales ze bedzie kilka niespodzianek ale nie mozesz powiedziec jakich. To jeszcze raz pytam po co o tym pisales? Wiesz ale nie powiesz. Jak dziecko w przedszkolu. A co do inwestycji i rozwoju to Ameryki nie odkryles, zaden powazny biznes czy to telewizja czy inny nie moze pozwolic sobie na stagnacje, tylko musi sie rozwijac i w tym wypadku dazyc do polepszania konkurencyjnosci swojej oferty, wiec rownie dobrze mozesz cos wiedziec jak i mozesz nie wiedziec nic.
 0  
@abonent tacy jak ON zawsze na 4 łapy lądują
 0  
heh ja tez cos wiem ale nie powieeeem;)
 0  
Co się dzieje to wiem ja. A z Was pośmiać się mogę tylko. Nakręcajcie się dalej Miłej zabawy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0