Łukasz Szewczyk06.12.2010 (12:08)22

UPC: Internet 10 Mb/s za 10 zł

Usługa internetowa UPC Polska ma już 10 lat. Z tej okazji największy operator telewizji kablowej w Polsce wprowadza jubileuszową promocję na Internet - 10 Mb/s za 10 zł w pakiecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 22)

Ja tam bym wolał przywrócenie starej promocji/usługi co była przyśpieszenia upload`u 2x szybciej czy jakoś tak to było... bo do tej pory nie mogę się doczekać na szybsze łącza niż 25Mb/s od UPC co oznacza 1,5Mb/s upload`u a przy mojej kamerce FullHD to strasznie wszystko się wysyła... jak by była możliwość szybszej sieci to od razu bym ją wykupił i to nie z tego względu, że potrzebuje szybszego download`u 25Mb/s całkowicie wystarcza ale potrzebuje bo się duszę na tak wolnych UPLOAD`ach...

25Mb/s - 1,5Mb/s
50Mb/s - 5Mb/s
120Mb/s - 10Mb/s :] tylko że
50 - 120Mb/s jest tam gdzie sieć UPC jest w standardzie EuroDOCSIS 3.0 :( [wraz z poprawą sieci do tego standardu będzie VOD dostępny] dlatego się pytam KIEDY LUBLIN !!!
 0  
A już miałem nadzieję że robią rewolucję i 10 Mb/s za 10 zł bez reszty badziewia typu tv kablowa i telefon
 0  
Licek, haha w jakim świecie ty żyjesz? Magicznych wróżek i wszystkiego za pół-darmo? ;)
 0  
A ja biedny muszę mieć TP SA 1mb/s ,z syfiastym telefonem .Kto ma miedziane kable ,ten bez d... siedzi :-(.
 0  
@Skazany na TP

Głupotę zrobiłeś... zaraz Ci złomiarze wpadną :P miedź jest warta na skupie trochę :]

A taka inna sprawa masz neostradowy IP Krakowa aż i naprawdę nie masz tam żadnej alternatywy ?
 0  
W czerwcu mieli bardzo dobrą oferte.Internet 25Mb/s +Telewizja HD+ Telefon
( Polska i Świat ) bez ograniczeń za 145 zł.
 0  
Więc może w UPC w przyszłym roku nie będzie tak dobrze jak dotychczas? Coś mi się widzi, że jak poczują władzę, to klienci poczują wyższe ceny.
 0  
nie ma co narzekac- tp też ma atrakcyjna ofertę. Z tego co pamiętam po październikowej obniżce ceny neta spadły o 25 % , a to jednak sporo. Nie zawsze jest tak, że mamy dostęp do wszystkich dużych operatorów, więc dobrze, że pozostali również zadbali o wzbogacenie oferty. Przynajmniej jest wybór.
 0  
@Donald.Na razie to UPC ma problem z pozbyciem się dekoderów,które zalegają na półkach w ich magazynach.Dlatego każda promocja UPC to tylko z ich telewizją cyfrową.Ale ludzie są coraz mądrzejsi i nie interesują ich "rewelacyjne"dekodery (nawet z nagrywarkami) z UPC.Zamawiając taki dekoder to jakby cofnąć się w czasie 4-5 lat do tyłu.
 0  
Jam mam UPC i sobie chwalę :) 50 mb/s + pakiet max + hbo i c+ na 24 miesiące od zeszłego roku i płacę miesięcznie 140 zł :)
 0