Łukasz Szewczyk20.02.2011 (19:30)18

Vodafone wciąż zainteresowany Plusem?

Do końca miesiąca zainteresowane podmioty mogą składać wiążące oferty kupna Polkomtelu, operatora komórkowej sieci Plus. Okazuje się, że polski operatora wciąż jest w zainteresowaniu brytyjskiego Vodafone.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 18)

To już jest nudne.
W każdym razie mnie już od czasu PF w Plusie już nie ma czyli jakieś 1,5 roku.
Może wrócę, ale raczej się nie zanosi, bo już nie będzie polskiego operatora, więc jedynym wyznacznikiem zostanie cena i miesięczny koszt utrzymania telefonu.
 0  
Jak już tak kochasz Plusaka to weź sobie Playa - on też działa pod Plusem a więc to są bliźniacze siostry. Przynajmniej w Playu zaoszczędzisz.
tuBiedronka się kłania 20.02.2011 (21:36:06)
 0  
Mnie też już męczy ta mydlana opera. Ale im więcej zamieszania w komentarzach tym temat będzie dalej poruszany.
 0  
I TAK SIĘ SPRZEDA NIEMCOM TAK JAK INNE.
 0  
Kresek zaciekawiłeś mnie.
Wymień mi te INNE.
 0  
Z jednej strony jak taka telefonica wejdzie do Polski to Plus zniknie niemiłosiernie i klienci nie będą zadowoleni. Jak wejdą fundusze, to będą ciągnąć z marki, żeby potem ja jeszcze sprzedać z zyskiem. Faktycznie trochę dla klientów telenowela
 0  
niewiem kto madry sprzedaje kure znoszącą złote jaja i jaki to ma sens ? nahapac sie i sprzedac dochodowy interes?

Co do sentymentu do polskosci to moim zdanie coś polskie to Państwowe , a nie prywatne spółki spółeczki , śmieszne też to że niby państwowe a 49% w obcych rekach , heh ,
 0  
mateush

No bo w perspektywie krótkofalowej tu chodzi o to,żeby zarobili ci co to sprzedadzą, a nie np. Państwo na podatkach z zysków przez długie lata, jak kupi zagraniczny właściciel to Państwo na podatkach będzie zarabiało tylko które Państwo czy to z którego pochodzi właściciel czy jakiś raj podatkowy bo Polska ma przepisy, które umożliwiają płacenie podatków za granicą w przeciwieństwie do takich Niemiec, które kazały płacić podatek w Niemczech firmom działającym w Niemczech, Polska tego jeszcze nie zrobiła, czy zrobi, to się okaże.
 0  
Dla klienta to bez znaczenia czy sieć się nazywa Plus czy Vodafone czy America Movil, dla klienta jest ważne za ile złotych ma ile minut, w jakiej cenie są telefony i jakie są pakiety, więc na gorsze nie powinno się nic zmienić jeśli wziąść pod uwagę,że Plus ma oferty dla stałych abonentów takie same oferty jak dla nowych, albo gorsze bo z minutami tylko do sieci, więc dla klientów nic się na gorsze nie powinno zmienić o ile nie przejmie tego Solorz i o ile nie zmieni sieci Plus na sieć Cyfrowy Polsat z żółtym logo i czarnymi napisami, a jak zacznie majstrować przy ofercie może ją tylko pogorszyć, jak właścicielem Plusa będzie kto inny niż Solorz będzie tylko lepiej dla klientów, no a z podatkami tak jak pisałem, mogą być płacone za granicą legalnie bo prawo Polskie się na to godzi.
 0  
A Solorz sobie czyta na media2 i myśli: no kolejny chętny na mojego plusika - job twoju mać!
 0