Łukasz Szewczyk20.02.2011 (19:30)18

Vodafone wciąż zainteresowany Plusem?

Do końca miesiąca zainteresowane podmioty mogą składać wiążące oferty kupna Polkomtelu, operatora komórkowej sieci Plus. Okazuje się, że polski operatora wciąż jest w zainteresowaniu brytyjskiego Vodafone.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

@mat46, Ty myślisz, że Solorz nie ma czego czytać jak Media2?
 0  
Plus jest moim zdaniem najlepszym operatorem na rynku - sensowne ceny, solidna obsługa, nie mam żadnych problemów z mobilnym netem. Nic dziwnego, ze oferta sprzedaży polkomtela robi taką furrorę na rynku.
 0  
marcin
To powstaje pytanie po co sprzedawać?
 0  
solorz, zabieraj swoje lapska od plusa! pewnie w ramach smsowego spamu beda przychodzily zapowiedzi programow na polsacie, eh?
vodafone prosze bardzo.. bardzo ich lubie.
 0  
@sdghdd akurat Solorz Ciebie posłucha i Tobie podobnych nawiedzonych :)
 0  
mat -> Solorz jest zainteresowany kupnem Plusa, ale to Vodafone ma pokaźny pakiet udziałów w nim :) zresztą czasem czytam komentarze że "wszyscy tylko nie Solorz" a z drugiej mańki to "jej znowu w obce ręce Polska firma" @marcin rozumiem że to aluzja ;) w Plusie od miesięcy nic się specjalnego nie dzieje do tego oferty też są nie za specjalne... Więc i zmiana wyjdzie im na dobre...
 0  
zobaczymy co przyszłość przyniesie, jakby nie było wyjdzie to Plusowi na dobre
 0  
nieee nie oddawajcie Plusaaaa :( niech chociarz PLUS zostanie polską jedyną siecią w Polsce :( :( :( błagam tylko nie plus :( zabrali Idee jest orange zabrali Ere Bedzie T-Mobile :( Ere Bardzo dobrze ze czeka rebailing czy jakoś tak hehe bo nie znooosze ery i heyah to to jest najgorsze gowno i najdrorzsze w Polsce badziewie ale nie zabierac PLUSa :(
 0