Łukasz Szewczyk19.05.2011 (14:01)58 komentarzy

T-Mobile zastąpi Erę - 5 czerwca

Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczęła proces wprowadzenia na polski rynek globalnej marki T-Mobile, która 5 czerwca 2011 roku zastąpi sieć Era. Proces rebrandingu potrwa kilka miesięcy, a klienci otrzymają nowe usługi, m.in. nielimitowane rozmowy.
Wraz z wprowadzanymi zmianami sieć T-Mobile w Polsce zyska również nowe logo - "T" oraz hasło przewodnie "Chwile, które łączą", polską wersję hasła Deutsche Telekom "Life is for sharing". Nastąpi też szereg zmian w działaniu firmy i w ofercie (o nowych ofertach informujemy tutaj tutaj) . W ciągu najbliższych tygodni dostosowany zostanie wygląd ponad 1 tys. salonów i sklepów sieci T-Mobile do standardów i wizualizacji tej marki na świecie.
Z dniem 5 czerwca nastąpią też zmiany we wszystkich systemach wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno tych widocznych, jak i niewidocznych dla klientów. Jednym z elementów tych zmian będzie uruchomienie nowej strony internetowej www.t-mobile.pl. Będą tam zamieszczone wszystkie informacje o produktach, usługach, technologiach, zasięgu i ofertach T-Mobile w Polsce, a także materiały związane z dotychczasową ofertą sieci Era. Zmienione zostaną firmowe adresy e-mail, ale dotychczasowe będą jeszcze obowiązywały równolegle przez pewien czas.

- Jesteśmy dumni, że PTC staje się pełnoprawną częścią rodziny Deutsche Telekom, a marka T-Mobile już wkrótce pojawi się na polskim rynku. PTC jest drugą co do wielkości firmą w naszym europejskim portfolio, liderem mobilnych technologii i czołowym polskim pracodawcą - powiedział Roland Mahler, Chief Regional Officer Europe w Deutsche Telekom. - Polski rynek telekomunikacyjny przedstawia olbrzymie możliwości dalszego korzystnego wzrostu - jest przecież największym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej i nadal się rozwija

- Wraz z nową na polskim rynku, międzynarodową marką T-Mobile wprowadzamy jej globalne wartości: prostota, kompetencje i innowacyjność. Będą one przyświecać wszystkim naszym działaniom i wprowadzanym, nowym ofertom. Natomiast w naszym podejściu nie zmieni się to, co zawsze było naszą najmocniejszą stroną: jakość, obsługa klienta i profesjonalizm pracowników – podkreślił Miroslav Rakowski, prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Wprowadzenie sieci T-Mobile nie będzie niosło żadnych utrudnień dla klientów sieci i z ich punktu widzenia będzie całkowicie nieodczuwalne. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone płynnie, bez przerw w świadczeniu usług i bez konieczności podejmowania przez nich jakichkolwiek działań i zostaną udostępnione dla wszystkich automatycznie. Nie zmienią się numery telefonów, ani sposób ich wybierania. Wszystkie produkty Ery dostępne dotychczas w punktach sprzedaży pozostają aktywne i zostanie na nich umieszczona specjalna naklejka potwierdzająca ten fakt. Stopniowo na rynku będą się pojawiały nowe produkty o niezmienionych funkcjonalnościach oznakowane T-Mobile.

PTC, będąc częścią globalnego koncernu telekomunikacyjnego Deutsche Telekom, może w pełni korzystać z międzynarodowych doświadczeń jednej z największych grup telekomunikacyjnych na świecie. Dzięki temu ma pełen dostęp do nowoczesnych technologii oraz rozwiązań, które umożliwiają świadczenie klientom w Polsce unikalnych produktów i usług oraz dostarczanie korzystnych ofert obejmujących niskie stawki za połączenia głosowe i transmisję danych zarówno w kraju, jak i za granicą. PTC uczestniczy w realizacji globalnej strategii Grupy Deutsche Telekom, która oparta jest na trzech podstawowych zasadach: usprawnienie (FIX), przekształcenie (TRANSFORM), innowacja (INNOVATE). Podstawą działania Grupy Deutsche Telekom jest wizja: globalny lider w zakresie zintegrowanych usług komunikacyjnych dla klientów prywatnych i instytucjonalnych oraz aspiracja: być najbardziej cenioną firmą usługową w branży telekomunikacyjnej.

Marka Heyah pozostanie na rynku i jak dotąd będzie to marka niezależna. Z kolei Tak Tak pozostanie częścią sieci T-Mobile. Umowy zawarte przed zmianą marki, obowiązują klientów nadal - zmiana nazwy marki nie oznacza dla Klienta zmiany zapisów obowiązującej umowy telekomunikacyjnej, a to oznacza, że Klientowi nie przysługuje prawo wypowiedzenia umowy bez zapłaty kary umownej.

Komentarze (1 - 10 z 58)

mozna umowe wypowiedziec?
bo ja nie chce byc w T-Mobile.
W niemczech tylko mnie oszukiwali
 0  
pewnie bedzie jak w
orange u nas drogo a Francuzi bedą mieli taniej jak zwykle nasz piekny kraj jest dojony
 0  
Bo atrakcyjniejszy.....aifam.....zrozum.....
 0  
Mam juz nieoficjalny slogan dla niemieckiego operatora w Polsce: WSZYSTKIE DEBILE TELEFONUJA W TE-MOBILE!!! Dobre, co??? Podaj dalej... ;)

Zegnaj nasza fajna Polska mareczko... :(( Niech zyje PLUS i CyfrowyPolsat!!! :)
 0  
Patrick umowę masz podpisaną z PTC , a to się nie zmienia, tylko nazwa Era na T-mobile. Także z tego co się orientuje nie ma możliwości wypowiedzenia umowy. Swoją drogą, nie wiem czy jest sens kombinować, z tego co wstępnie zapowiedziano prawdopodobnie starsze abonamenty też będą miały możliwość korzystania z nowej oferty
 0  
Mam lepsze.

"A Ty śmieszny cwelu, zostań w Polkomtelu.."
 0  
nigdy u nich nie byłem a teraz na 100% nie będe
 0  
Używaj dalej Pleja na masztach Polkomtela.
 0  
Play królem jest ,i tak pozostanie.
 0  
Nazwę PTC (Polska Telefonia Cyfrowa) też powinni zmienić na NTC, czyli Niemiecka Telefonia Cyfrowa, bo polska, to ona już nie jest i nazwa ta jest błędna.
 0