Łukasz Szewczyk13.06.2011 (10:51)9 komentarzy

Mobilne Gadu-Gadu: 700 tys. użytkowników. Wkrótce na iPada.

Trwają końcowe testy mobilnej wersji GG dla tabletów iPad - informują twórcy popularnego, polskiego komunikatora internetowego Gadu-Gadu. Z kolei wśród aplikacji na Androida mobilne Gadu-Gadu pokonało światowych gigantów.
Mobilna wersja Gadu-Gadu w sklepie on-line Android Market, oferującym programy na urządzenia przenośne z tym systemem, zajęła 2 miejsce na liście najpopularniejszych aplikacji.
To szybki awans i droga na szczyt – jeszcze w połowie maja aplikacja była na 4. miejscu. Mobilne Gadu-Gadu w rankingu popularności o kilka miejsc przegoniło takie globalne serwisy i aplikacje, jak: Youtube (4. miejsce), Skype (7.), czy Facebook (12.).

Producent komunikatora Gadu-Gadu – GG Network - zniósł kilka miesięcy temu opłaty za korzystanie z aplikacji na systemy Android i iOS. Nie dotyczy to transferu danych, którego sposób rozliczania zależy od sieci komórkowej. Ze wszystkich wersji Mobilnego GG w maju skorzystało blisko 700 tysięcy użytkowników.

Mobilna wersja GG pozwala być cały czas w kontakcie ze znajomymi, oferuje rozmowy tekstowe, wysyłanie plików, zdjęć, statusy i ustawianie opisów, zakładki, dostęp do katalogu publicznego i wiele innych funkcjonalności przydatnych w sytuacji, gdy jesteśmy z dala od domu, pracy czy szkoły.

Podobnie na brak zainteresowania GG nie może narzekać wśród sympatyków systemu iOS działającym na telefonach iPhone firmy Apple. W AppStore mobilne Gadu-Gadu znajduje się na wysokim, 3. miejscu w kategorii „Social networking”.

Komentarze (1 - 9 z 9)

...a gdzie mac os sie pytam !!!
 0  
bardzo dobrze super brawo GG;sam mam gaduchaAIR jest si O:K POZDROWIENIA DLA GG
 0  
ja mam gg Orange w telefonie a na kompie GGlite bez reklam i zbędnych śmieci zajmuje 1,5 mb czyli prawie nic do pisania idealny i obsługuje nowe numery gg
 0  
Pod androida i tak lepszy jest Vcommunicator, obsługuje zarówno Tlen jak i GG.
 0  
Brawo dla Play! Oby tak dalej, świetna robota! Jak jeszcze dodacie iPady do oferty to będzie już całkiem świetnie.
 0  
A jak się ma sprawa z Symbianem?

Dalej są opłaty?

Jeśli tak, to nie ma sensu wspierać takich h^$#%$#, nie dość że opłata 1,23zł na tydzień to jeszcze reklamy przesyłają!? To jest poprostu bezczelne...
 0  
a na symbiana to już niełaska zniesc opłaty trzeba bulić albo szukać "innych "rozwiązań coto ma być??
 0  
sklep OVi nokiowy na symbiana nieoferuje tak cennej aplikacji na rynku jaką jest gg , dziwne . to tak jak by w sklepie z nabiałem niebyło mleka
 0  
A ja to nie mogę mieć GG mobilnego bo mam NOKIE 6020 Gdy próbuję ściągnąć program to mam od tej drogocennej Nokii komunikat, że.."program jest zbyt obszerny a telefon nie posiada tyle pamięci wewnętrznej" i CO robić !?
 0