Łukasz Szewczyk21.06.2011 (19:47)6 komentarzy

Gadu-Gadu teraz także na iPada

Od wtorku (21 czerwca 2011 roku) dostępna jest mobilna wersja komunikatora Gadu-Gadu na tablet iPad, która kilka godzin po wydaniu znalazła się na 1 miejscu rankingu najpopularniejszych, bezpłatnych aplikacji na iPada w AppStore (kategoria "Social networking").
Miłośnicy urządzeń spod znaku popularnego "jabłuszka" jeszcze do niedawna mogli korzystać z Gadu-Gadu tylko przez iPhone'a. Teraz GG Network poszerzyło ofertę o kolejną mobilną wersję komunikatora i od dzisiaj można korzystać z GG także na iPadach. Bezpłatny komunikator Gadu-Gadu (2.3.0) dostępny jest w App Store.
Mobilne Gadu-Gadu na iPada pozwala na korzystanie z tych samych funkcji komunikatora, które były dotychczas dostępne w GG na iPhone'a oraz wprowadza kilka nowych, ciekawych cech. Są to: możliwość korzystania z funkcji kopiuj/wklej w oknie rozmowy, obsługa emotikon,, obsługa trybu "Tylko dla znajomych", obsługa ignorowanych kontaktów (możliwość blokowania i odblokowywania kontaktów), wprowadzono wygodną możliwość dostosowywania komunikatora z poziomu ustawień systemowych tabletu (m.in. powiadomienia Push, dźwięki, wibracje).

Gadu-Gadu na iPada posiada takie właściwości, jak m.in.: klikalne linki, wyszukiwanie na liście kontaktów i w katalogu publicznym, obsługa „Push Notifications” – powiadomienia; synchronizacja listy kontaktów (zmiany wprowadzone na liście kontaktów zostają zachowane również w wersji instalacyjnej, desktopowej GG); obsługa multilogowania – (można być jednocześnie zalogowanym na tym samym numerze GG zarówno na tablecie iPad (lub iPhone lub innej wersji mobilnej) i na wersji instalacyjnej desktopowej; wyświetlanie awatarów znajomych na liście kontaktów.

Mobilna wersja GG pozwala być cały czas w kontakcie ze znajomymi, oferuje rozmowy tekstowe, ustawianie statusów i opisów tekstowych, wyszukiwanie kontaktów w katalogu publicznym i wiele innych funkcjonalności przydatnych w sytuacji, gdy jesteśmy z dala od domu, pracy czy szkoły.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Tak, tylko, że Gadu-Gadu na iPhonie i iPadzie jest PŁATNE MIESIĘCZNIE!
Tylko 7 dni za darmo.
A niby darmowy komunikator!
 0  
Oddaje honor.
Jeszcze kilka tygodni temu było płatne. Teraz jest free!!!
Przepraszam za błąd!
 0  
A . to które miejsce ?
 0  
a kiedy będzie na os x ?

czy to naprawdę jakiś rocket science aby przygotować wersję na maca!
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 22 czerwca 2011 o 10:41:33 przez lucasn).
 0  
moze ty takiego chłama na macbuka nie chcesz ale ja jednak z checiom bym wypierdolil adium na rzecz gadu-gadu
 0  
@pliba3, ja od zawsze płacę za GG - w Heyah 5 zł miesięcznie, bez żadnych dodatkowych kosztów. To normalne, bo chyba jakiś procent odprowadzany jest do gadu.
 0  

Polecamy