Łukasz Szewczyk24.06.2011 (22:53)6 komentarzy

Tablet XOOM z Androidem 3.0 w T-Mobile

Komórkowa sieć T-Mobile wprowadza do oferty Motorola XOOM. Pierwszy tablet z Androidem 3.0 w ofercie T-Mobile dostępny jest wraz z internetową ofertą blueconnect. W jakiej cenie?
Tablet Motorola XOOM wyposażony został w 1GHz dwurdzeniowy procesor i 1-gigową pamięć RAM. Dzięki platformie operacyjnej Android 3.0 (Honeycomb) możemy korzystać z takich funkcji jak obsługa widgetów, wielozadaniowość, przeglądanie stron w zakładkach oraz dostosowanie ekranu do preferencji użytkownika.
Wszystko to wyświetlane jest na 10,1–calowym panoramicznym ekranie HD o rozdzielczości 1280x800. Wbudowane łącze HDMI umożliwia projekcję i oglądanie filmów oraz zdjęć na ekranach telewizorów, czy monitorów. Tablet został również wyposażony w 5-megapikselowy aparat z funkcją video oraz kamerkę internetową o rozdzielczości 2MP, która pozwala na prowadzenie video-konferencji przy użyciu aplikacji Google Talk.


Urządzenie oferuje dostęp do szerokiego pakietu usług Google Mobile, w tym Google Maps 5.0 z funkcjonalnością 3D oraz 150 000 aplikacji w Android Market. Motorola XOOM obsługuje także wersję beta programu Adobe Flash Player (wersja 10.2) do pobrania z zasobów Android Market; program ten pozwala na ściąganie i przesyłanie zawartości stron internetowych, filmów video, gier
i aplikacji we flashu.

Xoom_Dyn_L_horiz_YouTube_VZW
Xoom_Dyn_L_horiz_YouTube_VZW
Tablet Motorola XOOM w sieci T-Mobile dostępny jest w cenie: 999 zł (abonament 99 zł - 3 GB), 599 zł (abonament 119 zł - &GB) oraz 199 zł (abonament 199 zł - 35 GB). Ceny dla umów na okres 36 miesięcy.

Komentarze (1 - 6 z 6)

massakra jakie ceny abo jeszcze na 36 miesiecy....
 0  
JAKIE CENY! Umowa na trzy lata i abonament 200 zł żeby dostać tablet za 200 zł, to wychodzi 7400 zł!!!
 0  
Ale taki tablem można chyba będzie zaniedługo kupić w sklepie supermarket Biedronka jak mniemam. I za gotówkę 999 zł a nie za raty po 199 zł przez tylko 36 miesięcy
 0  
buhehe ale oferta widać w T-Mobile podtrzymuje super oferty Orange , Plus i dawnej Ery . 999 zł tablet + 36mc umowa po 99 zł żal i śmiech na sali
 0  
@ aifam Ten sam tablet masz w abonamencie za 199zł w cenie również 199zł. W tym abonamencie oprócz 35gb (taka transmisja danych jest wręcz nie do przerobienia) są nielimitowane połączenia w T-Mobile i Sieć rodzinna a także ogromniasty pakiet darmowych minut do pozostałych sieci. Dla wymagających i często dzwoniących, płacących ogromne rachunki to na prawdę świetna opcja. A dla pozostałych są tańsze abonamenty, w których juz za złotówkę można dostać smartfony, np. T-Mobile Move, czy Wildfire S II.
 0  
To już szczerze mówiąc zależy kto ile korzysta z telefonu, tutaj przede wszystkim płaci się za usługę, a sam tablet jest tylko dodatkiem. Dla osób dużo dzwoniących czemu nie ;)
 0