Łukasz Szewczyk11.08.2011 (13:45)1 komentarz

Taxity - taksówkowa aplikacja na komórki

Dostępna jest Taxity, bezpłatna aplikacja dla posiadaczy smartfonów. Dzięki niej użytkownik zostaje automatycznie zlokalizowany i otrzymuje listę okolicznych taksówek oraz lokali z jedzeniem na telefon.
Aplikacja ma charakter społecznościowy. Użytkownik w każdej chwili i w łatwy sposób może dodać nową taksówkę lub lokal oraz poprawić istniejące dane. Baza danych korporacji taksówkowych w chwili obecnej liczy ponad 400 korporacji w 197 miastach. Aktualne ceny za start, kilometr oraz informacja o możliwość płacenia kartą pozwalają użytkownikowi na dokonanie właściwego wyboru.
Taxity.pl, to nie tylko taksówki. To także możliwość zamówienia jedzenia na telefon do miejsca gdzie się aktualnie znajdujemy. Uwaga: zupełna nowość na rynku - korzystając z aplikacji użytkownik może zapoznać się z wirtualną ulotką z menu lokalu.

Obsługa aplikacji jest prosta i intuicyjna. Zamawianie usług odbywa się poprzez jedno kliknięcie w ekran telefonu. Aplikacja korzysta z lokalizacji GSM/GPS dzięki czemu lokalizacja jest wyjątkowo szybka i doskonale działa w pomieszczeniach, a nie tylko pod gołym niebem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

czegoś takiego mi brakowało - chodzi mi o społecznościowy charakter, pozostałe aplikacje nie mają racji bytu ponieważ nikt nie jest w stanie aktualizować tak dużej bazy i dawać aplikację za darmo, tak trzymać!
 0