Łukasz Szewczyk11.02.2012 (9:30)35

Plus i Cyfrowy Polsat: LTE przyspieszy do 150 Mb/s

NFI Midas przeprowadzi emisje akcji, z której chce pozyskać 800 mln zł. Spora część tej sumy zostanie przeznaczona na rozbudowę sieci LTE. Wkrótce klienci Cyfrowego Polsatu i Plusa będą korzystali z LTE o prędkości 150 Mb/s.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 35)

Widze ze zdecydowana wiekszosc woli miec pakiet 3GB przy predkosci 512 hehe jak w PLAYu, starczy wam na caly miesiac otwierania tych stron, nerwy tez wam przy tym sie skoncza, rewelacja... nie zapominajcie ze miedzy 24:00-8:00 jest 50GB a to juz calkiem sporo do sciagniecia. ciekaw jestem ile wy sciagacie miesiecznie
 1  
Klienci sieci Plus chcą roczną ważność konta
 1  
Dłużec, gmina Wolbrom, powiat olkuski, województwo małopolskie: brak podstawowawego zasięgu 2G plusa (czasami 1 kreska na zewnatrz budynków). Smiech na sali z tym LTE zróbcie najpierw podstawowy zasięg. Miejscowiść leży przy dordze wojewódzkiej 794 Kraków - Koniecpol
prawie jak zasięg... 11.02.2012 (21:29:17)
 0  
no cóż, jestem takim głupim człowieczkiem, i w miejscu gdzie oficjalnie nie ma CP, mam łącze na poziomie 4Mbit bez anteny zewnętrznej, Orange nie potrafił mi dostarczyć nawet 256Kbit w miejscu gdzie oficjalnie Orange ma zasięg.... a kabel ? no cóż TPSA powiedziała "nie ma możliwości technicznych"... a nawet jakby były to łącza są takiej że maks 512kbit... tym oto sposobem mam za 30zł fantastyczne łącze do 28Mbit... które jeździ ze mną wszędzie gdzie tylko chcę! więc kto jest idiotą ten który wiąże się do kabla czy ten który wybiera wolność ?
Miej pretensje do swoich pradziadków/dziadków/ojców że zamiast zrobić zwarte zabudowania (tak jak w cywilizowanych krajach, gdzie opłaca się stawiać szafy ONU i realne są prędkości powyżej 20mb/s dla mieszkańców) pobudowali takie Pipidówy Dolne, gdzie są trzy chałupy w odległości 2km jedna od drugiej. I co, TP ma ciągnąć pod każdą światłowód i stawiać ONU za kilkaset tysięcy?
 7  
Mi do szczęścia wystarczy 5 Mb/s i brak limitu danych i to będzie net bez zmatwień
 0  
bardzo dobrze tylko dla kogo jak z tym zasiegiem.
 1  
Jak widać polsat nie poprzestaje na prędkości 100 Mb/s tylko ją zwiększa o 50%. Do tego mogliby jeszcze zwiększyć zasięg no i może wyższe limity, a będzie ideał.
 1  
Jak widać polsat nie poprzestaje na prędkości 100 Mb/s tylko ją zwiększa o 50%. Do tego mogliby jeszcze zwiększyć zasięg no i może wyższe limity, a będzie ideał.
Miałem. Realnie około 10mb/s. W nocy rozpędza się do 25mb/s. Mam ich tam, gdzie słońce nie dochodzi. Wróciłem na kabel. TP nie chce dać na mojej wsi więcej niż 6mb/s, ale wole to, bo nie ma limitów. Mam do obrobienia 4 komputery, dwa smartfony i dekoder enki z VOD (często korzystam z HBO GO które ściąga się przez internet a nie z satelity). Nie jestem w stanie kontrolować co kto robi na kompie, tym bardziej nie zamierzam blokować yt. Chcecie to się dalej podniecajcie tym LTE. Nie mam zamiaru dopłacać bo komuś się zachciało się akurat obejrzeć film w HD.
Tak na marginesie to 5GB "ulotniło" mi się w niecałe 2 dni. Nie zerwałem umowy, stosuję ten internet w podróży, czyli tak, jak powinien być używany net mobilny. W końcu żaden operator nie da mi takiej prędkości.
 0  
Od początku LTE Cyfrowego Polsatu wyróżniało się właśnie pod tym względem, tak przynajmniej pisano, takie były komentarze, teraz podobno można sobie przetestować przez tydzień, zanim się ktoś zdecyduje, to pewnie zniesie dość poważną barierę strachu, bo były też - rzadko ale jednak - komentarze negatywne. Osobiście bym raczej polecił.
 0  
Cyfrowy polsat po przejęciu plusa również w nim uruchamia usługę LTE. To ważne bo wydawałoby się, że Plus nie powinien konkurować z CP, a jednak dzielą się usługami.
 0