Łukasz Szewczyk17.05.2012 (13:54)20

TVP Seriale w ofercie telewizji mobilnej

Z dnia na dzień media ujawniają listę programów telewizji mobilnej, którą Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić na rynek jeszcze w czerwcu 2012 roku. Wśród stacji znajdzie się kanał TVP Seriale.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

W płatnej ofercie mobilnej telewizji, jaką w I półroczu chce wprowadzić na rynek Cyfrowy Polsat, znajdzie się następujących osiem kanałów: TVP Seriale, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Film, Nickledeon, Comedy Central i Kino Polska - podał Presserwis.
 2  
A jak to jest z tą TV Mobilną? Jeśli zakupie dekoder stacjonarny T-HD1000 to będę mógł oglądać tą telewizję na normalnym telewizorze LCD w jakości cyfrowej i HD? Według różnych informacji abonament ma wynosić poniżej 20 zł a więc taniej niż platformy satelitarne. Poza tym nie trzeba montować anteny satelitarnej na balkonie. Gdyby była możliwość oglądania na zwykłym TV to byłoby super.
 0  
A MUX3 dalej będzie do połowy pusty, bo im się kasy zachciało
Osobiście bym wolał aby tego kanału wogole ani w ofercie płatnej ani bezpłatnej nie było
Same dno - powtórki seriali TVP, które sa w TVP1,TVP2,TVP HISTORIA, KULTURA i POLONIA non stop powtarzane
 1  
Adamus:
Tam nie będzie kanałów HD. Będziesz mógł oglądać, jeśli BĘDZIESZ w zasięgu(jesli mieszkasz w dużym mieście to raczej na pewno). Będzie możliwość oglądania bo choć to jest tv mobilna to jest w standardzie DVB-T, a więc w takim jak naziemna tv cyfrowa.
 2  
Czy do oglądania TV bezpłatnej potrzebna będzie aktywna i opłacona karta Polsatu ?
 2  
Nie, do bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej (zwanej DVB-T) nie potrzebna jest żadna karta czy dodatkowy dekoder. Wystarczy telewizor LCD z MPEG4 i DVB-T lub odpowiedni tuner DVB-T
 3  
karta polsatu nie ale paszport polsatu mógłby się pewnie przydać ;)
 0  
@adamus

ładne wam Libicki wierszyki napisał. Te wszystkie wielkie litery przy nazwach własnych... A teraz idź naganiac ludzi gdzie indziej...
 0  
ciekawe jak to jest że mux 4 (mux -h ) który miał też ruszyć po wyłączeniu telewizji analogowej rusa dużo wcześniej . czyli prawdopodobnie MUX 3 mógł mieć większy zasięg , lub mógł ruszyć kolejny multiplex dla telewizji , ale obecnie wszystko się robi, żeby telewizja darmowa była nie konkurencyjna dla płatnych platform cyfrowych .
 0  
I co ciekawe TVP nie protestuje, że MUX3 ma fatalny zasięg tylko... dołącza do tego płatnego interesu - ale WSTYD p. Juliuszu Braun!!!
 2