Łukasz Szewczyk17.05.2012 (13:54)20

TVP Seriale w ofercie telewizji mobilnej

Z dnia na dzień media ujawniają listę programów telewizji mobilnej, którą Cyfrowy Polsat planuje wprowadzić na rynek jeszcze w czerwcu 2012 roku. Wśród stacji znajdzie się kanał TVP Seriale.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

je ebe
 3  
@internauta25: nie zrozumieliśmy się. Chodzi o odbiór na ich dekoderze , nazywa się T - HD 1000, będzie razem z umową. Czy bez karty też będzie działał na kanałach bezpłatnych ?
 1  
A tyle trąbią ze bankructwo im grozi - TVP, mało ludzi płaci abonament. Teraz jak się dowiedzą ze TVP seriale będą w płatnym muxie wpływy z abonamentu zrównają się z O zł i w ten sposób TVP sama się zniszczy.Mają 3 mux cały dla siebie i nie potrafią tego wykorzystać by ludzi zachęcić do większego zaangażowania się w finansowanie TVP, poprawili by ofertę, dodali kanały i do tego uruchomili by kampanie społeczną mówiącą o tym ze ich wszystkie kanały są dostępne na MUX 3 w ramach 5 zł m-ce i już ludzie by wsparli. A teraz nadają kanały podwójnie, kanał dla Polonii zagranicznej i narzekają.
 2  
Do przystawek dvb-t, będą produkowane i rozdawane DARMOWO specjalne przystawki (takie przystawki do przystawek). Przystawki te będą miały specjalne szczeliny. Do tych szczelin będą wkładane stare lub nowe PASZPORTY polsatu. Jasne?
 3  
słyszałem że to mają być przyssawki. A jeżeli g.. wiesz to naprawdę nie musisz odpowiadać
 0  
a ja słyszałem że zastawki takie od serca
 0  
Nie ma Superstacji. Na pewno zatem tego nie kupię
 1  
Sport już mamy, filmy, informacje, coś dla dzieciaków i teraz seriale. Niezła paczka:D CP nieźle to wykombinował.
 0  
Osobiście wolę seriale produkcji Polsatu ale nie pogardzę też TVP seriale - tak czy inaczej czekam na telewizję mobilną :)
 0  
Oferta (8 kanałów ) dla naiwnych przecież nie ma tam żadnych wartościowych kanałów które nie są warte więcej niż 5 zł i lepiej wziąć Telewizję na Kartę HD która oferuje 27 kanałów kodowanych w tym 5 w HD bez umowy i z lepszą ofertą programową . http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/
 1