Łukasz Szewczyk25.07.2012 (0:49)3 komentarze

Taxity umożliwia zamawianie jedzenia online przez smartfona

Mobilna aplikacja Taxity udostępniła swoim użytkownikom nową funkcjonalność. Tym razem jest to możliwość zamówienia jedzenia online - z dowozem pod wskazany adres.
Taxity, bezpłatna aplikacja służąca do zamawiania jedzenia, rozpoczęła współpracę z portalem iLunch.pl, który łączy funkcję zamawiania posiłków przez internet z bazą wiedzy na temat zdrowego odżywiania. Efektem tej współpracy jest nowa usługa, dzięki której użytkownicy za pomocą aplikacji Taxity mogą w każdym miejscu i o każdej porze zamówić jedzenie online.
Dzięki aplikacji nie trzeba znać numerów telefonów do restauracji, nie trzeba szukać ulotki z menu i z cenami - wszystko to znajduje się w aplikacji, która udostępnia swoim użytkownikom ofertę ponad 20 tys. lokali gastronomicznych w całej Polsce, w tym ponad 200 restauracji z możliwością zamówienia jedzenia online pod wskazany adres.

Aplikacja Taxity dostępna jest na 4 platformach (Android, iOS, BlackBerry i Windows Phone) i działa na terenie całego kraju. Usługa zamawiania jedzenia online została udostępniona pilotażowo dla użytkowników platformy Android.

Komentarze (1 - 3 z 3)

No, to jest coś! Jeszcze pizzy online z mojego smarta nie zamawiałem, więc na pewno wypróbuję. A swoją drogą śledzę rozwój tej aplikacji i jestem pod wrażeniem. Niezłe tempo. Tak trzymać :)
 0  
Najciekawszy to jest catering w fimrie Google. Z tego co można wyczytać potrafią tam mieć kilku rf3żnych kucharzy gotujących posiłki z rf3żnych stron świata. Palce lizać.
 0  
06 cali to już chyba troszkę przy dużo. No chyba, że Huawei zaczksoyłby nas czymś takim, że cały przedni panel byłby wyświetlaczem. Wtedy mf3głby się i zmieścić w wymiarach Note. A co do dużych ekranf3w:Myślałem, że SGS2, czy 3 ma wystarczająco duży ekran. Gdy dostałem Note przeraził mnie, jednak szybko się przyzwyczaiłem. Bez problemu mieści się w kieszeni, jest idealny do oglądania filmf3w, przeglądania internetu. Nie zamieniłbym się na dziecięcą zabawkę typu SGS2. Dopiero ekranu w Note nie mogę w całości obsłużyć jedną ręką. Mf3wiąc, że rozdzielczość Note2 to porażka śmieszycie mnie. Żeby dostrzec pixele w Note 1 musiałem używać lupy.Myślę, że to wystarczające uzasadnienie.
 0