Łukasz Szewczyk03.08.2012 (10:42)62 komentarze

Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Plusie na kartę i mix

Od wtorku (7 sierpnia 2012 roku) komórkowa sieć Plus wprowadza nową nielimitowaną ofertę - Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie będzie dostępna dla klientów korzystających z ofert prepaid i mix.
Promocja jest dostępna w taryfie Plus na Kartę i Plus Mix, a jej włączenie kosztuje 5 zł miesięcznie i następuje po wysłaniu kodu *136*11*03# i naciśnięciu przycisku "zielona słuchawka". Od tego momentu opłata za SMS-y wysyłane do wszystkich sieci wynosi 0 groszy. Po 30 dniach usługa jest automatycznie odnawiana.

Użytkownicy starszych ofert prepaid (Simplus, 36.6, Sami Swoi), by skorzystać z nowej promocji powinni zmienić taryfę na Plus na Kartę. Aby ją włączyć należy wpisać kod *147*11# i nacisnąć przycisk "zielona słuchawka" - jednorazowa opłata wynosi 3 zł.

Klienci Plusa na Kartę korzystający obecnie z promocji "SMS-y do wszystkich sieci za 3 gr" oraz klienci Plusa Mix korzystający obecnie z promocji "Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3 grosze" nie muszą jej wyłączać, gdyż na czas trwania nowej promocji automatycznie będą mieli obniżoną stawkę za SMS-y do 0 gr.

Promocja "Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie" trwa od 7 sierpnia do 22 października 2012 roku, a po jej zakończeniu stawka za wysłanego SMS-a wyniesie 3 gr.
Plus

Komentarze (1 - 10 z 62)

Play juz jesg gorszy: smsmy u nich to 10 zl za mc a tu 5 zl za mc super;)
 3  
tylko kto z tego będzie korzystał?
 10  
@janekk: ja ;)
 10  
Nie skorzystam. Bo mi wystarcza sms za 5zł 500sms do plus. Włączone są przez dział promocji. I mi tyle wystarczy a poza sieć prawie nie pisze, sporadycznie. A na 2 pakiety sobie nie pozwolę. A wyłączając pakiet sms. Może się okazać że nie będzie już dostępny dla mnie. Czyli zostaje z tym co mam. Może by tak plus wprowadził nielitowane rozmowy do wszystkich sieci w plus na kartę to bym skorzystał.
Wilk syty i owca cała. 3.08.2012 (11:08:02)
 4  
Gooood News media2 - THXXXX! ;)
 4  
Fiu fiu, to się Plus postawił :)
 2  
Nie żebym bronił Playa, ale w Playu są nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 10 zł, ale to jest oferta a nie promocja. W Plusie jest to jako promocja do października więc nic specjalnego :(
 8  
W prepaidach jest jeszcze Heyah - pakiet 3,90 zł za 1000 smsów do wszystkich. Niby limit, ale czy do wykorzystania ;) Na razie najtaniej. A tu widzę że Plus tylko na 2 miesiące...
 5  
woooow...it's amazing..jestem pod wielkim wrazeniem, powaga..oby tak dalej :P
 1  
DZIĘKI SOLORZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nareszcie przejdę z nowego simplusa i nie zmienie sieci
 3