Łukasz Szewczyk14.09.2012 (10:23)8 komentarzy

Telefonia mobilna Mova kończy działalność

Kolejny wirtualny operator telefonii komórkowej kończy działalność w Polsce. Po czterech latach działalność z rynku znika komórkowa sieć Mova, związana z siecią sprzedaży Carrefour.
Spółka CP Telecom poinformowała, że z dniem 30 września 2012 roku swoją działalność kończy telekomunikacyjna sieć Mova. Do tego czasu każdy użytkownik może przenieść swój numer do dowolnego operatora. jednak aby przenieść usługę do innego operatora niezbędne jest dokonanie rejestracji karty.
Przypomnijmy, że sieć Mova na polskim rynku dostępna była od kwietnia 2008 roku. Operator świadczył usługi przygotowane specjalnie dla klientów Carrefour.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Co raz więcej wirtualnych operatorów kończy swoją działalność widać że ludzie najbardziej ufają operatorom którzy mają najwięcej klientów i mają swoje sklepy.
 10  
teraz pewnie sieć Rydzyka zniknie nie długo....
 1  
Faktycznie, można się przywiązać do marki, szczególnie jak jest dobrze promowana i ma dobrą ofertę. Widzieliście co wymyśla Heyah na swoim fanpage'u? To są super rzeczy, a przy tym pakiety netowe ma dla mnie idealne.
 7  
Z taką ofertą co oni chcieli osiągnąć.
Lyca virgin czy mbank POLECAM

Nie dajmy się W4 :D
AbuZabi (usunięte konto #23032) 14.09.2012 (20:35:29)
 7  
To wina konkurencji, czy może tego, że Carrefour nie wyklucza wycofania się z Polski całkowicie ?.
 2  
Szkoda ze znikają, ja ich mam i jestem zadowolony, konto odoladowywuje kiedy chce, 5 gr za odebrane 2 minuty połączenia, po zakupach w carrefour mam dodatkowe minuty na koncie. Przez 3 lata doladowalem sie 3 razy, na koncie 28 zł, 210 minut i 7 zł zebrane w usłudze za odbieranie połączeń. A tu mocą sie kończy, gdzie przenieść numer ;(
 3  
Sieć Freem także kończy usługi. Operator jest ten sam co Carrefour Mova.
 0  
dostał ktoś zwrot środków z mova lub freem?
 0