Łukasz Szewczyk27.11.2012 (18:03)5 komentarzy

Rusza mobilna platforma telewizyjna Next

Next Plus we współpracy z Astro wprowadza na rynek nową aplikację telewizyjną na urządzenia mobilne, oferująca dostęp do prawie 30 kanałów.
Rusza mobilna platforma telewizyjna Next
W Warszawie odbyło się spotkanie wprowadzające na rynek aplikację Next Plus Beta. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, które umożliwia oglądanie "żywej telewizji" poprzez Wi-Fi lub 3G na urządzeniach mobilnych bez powiązania z konkretnym operatorem telefonii komórkowej, a także bez potrzeby używania dodatkowych urządzeń typu set-top box. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą być niezależni od dotychczasowych "providerów", operatorów kablowych, platform satelitarnych czy operatorów komunikacyjnych i nie chcą wiązać się długoterminowymi umowami.Aplikacja NEXT Plus Beta będzie dostępna do bezpłatnego pobrania w App Store i Google Play. Opłacie podlega jedynie dostęp do wybranego pakietu programów. Na początku w ofercie pojawi się pakiet MINI, oferujący 27 kanałów i 42 kamery live Platformy OOGNET w cenie 9,90 zł za miesiąc. Aktualnie aplikacja przeznaczona jest dla posiadaczy urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów) opartych o systemy iOS i Android, ale wkrótce NEXT Plus pojawi się także w wersji na SMART TV (Samsung, LG i Panasonic). Produkt jest już dostępny do pobrania, natomiast rejestracja i sprzedaż ruszy 4 grudnia 2012 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

jakie to kanały, bo jeśli w stylu RUSSIA TODAY to niech sie wypchają
 7  
Lepiej by zamiast pakietów sprzedawali pojedyncze kanały. Te z DVB-T powiedzmy za 5 zł/m a resztę dobieram sobie a 1-2 zł/m. Biegają nasze biathlonistki, jestem poza domem to kupuję Eurosport za 2 zł. Nie mam CP, chcę oglądać treningi F1, płacę 2 zł i mam PS. Z takimi cenami raz dwa przeją widzów weeb.tv czy innych pirackich streamów.
 6  
A gdzie własny pakiet kanałów Oognet? Próbowali stworzyć i sprzedać takowy kablówkom, ale widać projekt się nie udał nawet na etapie wdrożenia.
 0  
Kuźwa. Namęczyłem się na tablecie Samsung Galaxy TAB 8.9 LTE, w temacie, CO JEST, ŻE NIE MOGĘ SIĘ ZAREJESTROWAĆ. Oglądanie będzie możliwe od 6 grudnia po jakimś czasie, to wyczytałem głęboko ukryte. To po co już można, to pobierać pytam się nic nie informując, że DOPIERO MOŻNA SIĘ REJESTROWAĆ OD 6 GRUDNIA, A JEST OPCJA ZAREJESTRUJ SIĘ. Bez sensu myślenie jakiegoś d u p k a.
 1  
O teraz dodali, ze od 4 grudnia
 1