Łukasz Szewczyk10.01.2013 (0:03)37 komentarzy

Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci w Plusie na kartę

Plus na kartę wprowadza do oferty promocję "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci", dzięki której można rozmawiać z wybraną osobą cały rok za darmo. W tym celu należy wybrać jej numer i doładować swoje konto.
Nowa promocja "Rok Darmowych Rozmów z numerem z dowolnej sieci" wchodzi w życie od 10 stycznia br. Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

Rok darmowych rozmów w Plusie na kartę
Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa tylko przy aktywnym koncie, a jej aktywacja jest bezpłatna. Promocja "Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci" wyklucza się z promocją "Rok Ważności Konta".

Komentarze (1 - 10 z 37)

Tłumacząc na język polski : Trzeba solidnie doładować i dalej ostro doładowywać, bo nie ma tu rocznej ważności konta po doładowaniu.
Mam dość tych kombinacji Solorzów. Czego się tkną to śmierdzi z LTE na czele.
 21  
Hmmm... ale wystarczy doładować np. za 5zł (przedłużyć ważność o rok), potem wyłączyć Rok ważności, włączyć te promocje, doładować za 50 i możemy tak czy siak gadać przez rok, gdyż zgodnie z regulaminem promocji Rok Waznosci po jej wyłączeniu i doładowaniu konta zostanie czas korzystniejszy dla klienta.
 1  
nie wierzę, że ktoś za 50zł rozmawia cały rok... także i tak się doładuje i tak... nie wierzę też, że ktoś rozmawia tylko z jednym numerem, więc i tak potrzebne mu są środki na koncie
 1  
a wystarczy raz doładowac?
Czy co miesiac trzeba :D
 0  
ale narzekacie przecież wiadomo że telefon służy do rozmowy i trzeba go doładowywać ,chcielibyście mieć wszystko za darmo ale to niemożliwe. Według mnie to fajna oferta bo i tak raz w miesiącu większość z was doładowuje swój telefon.
 4  
@nieznajomy - wyjąłeś mi to z ust. Sami malkontenci tu są. Przecież to świetnie że przez rok można rozmawiać za darmo z jakimś numerem spoza sieci na PREPAIDZIE! Co czytam ostatnio o ofercie i propozycjach PLUSa, to jestem pozytywnie zaskoczona. Brawo.
 1  
Czytajac komentarze tu i na innych portalach mozna wywyniskowac ze najwiecej do powiedzenia i do ponarzekania maja Ci co chca miec roczna waznosc konta,(czytaj zasilic raz za 50zl i miec spokoj na rok)
Najmniejdochodowy klient a najbardziej pyskujacy.
Raz na rok to moze zasilac starsza schorowana osoba ktora potrzebuj telefon w razie W. Wiekszosc piszacych tu i tam to mlodzi ludzie ktorzy dzwonia do znajomych z pierdolami, pisza smsy zawierajace tylko 2-3 slowa. Od rodzicow na wszystko sepia kase i jeszcze chca zasilac raz na rok.
 6  
CZEKAM NA ROK WAŻNOŚCI KONTA DLA WSZYSTKICH tak jak to robią inni normalni operatorzy, a nie dla jednej nie zawsze korzystnej taryfie !!!!!1
 1  
Doładowanie za 50 zł wystarcza na 3 miesiące. Jeśli przez 3 miesiące nie wygadasz 50 zł to znaczy, że telefon ci niepotrzebny.
 10  
 AXX
Doładowanie za 50 zł wystarcza na 3 miesiące. Jeśli przez 3 miesiące nie wygadasz 50 zł to znaczy, że telefon ci niepotrzebny.
Lubię takie mądrości. To pewnie ma wyrzucić telefon i zacząć listy pisać. Za 10zł można do 5 osób bez limitów dzwonić.
Te limity ważności kont na 2 dni, 1 m-c czy 3 m-ce były stworzone gdy cena za 1 minutę wynosiła 4zł (z naliczaniem minutowym!)
Teraz minuta to 1grosz, 29groszy! Nie każdy jest nastolatkiem przyspawanym do telefonu.
 11