Odnośnie plotek krążących po sieci. Na razie Canal+ nic nie wie jakoby wygrał prawa do Ekstraklasy ;). Tak przynajmniej na obecną chwilę twierdzi biuro prasowe stacji. Może CP wie więcej ;). Zwycięzca nie został wyłoniony i nie wiadomo kiedy będzie...
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 21 lutego 2011 o 17:29:53 przez lukasz_szewczyk).
 0  
RudyLis, ejka, aadvark, harpoonka - jeszcze raz będzie spamować to Wasze konta zostaną zablokowane. Ostrzegam ;)
 0  
Panowie! Widzę, że bardzo "rozgrzał" Was komentarz użytkownika "Polsat" na temat włączenia jutro kanałów Viasat. Spokojnie -). Rzecznik Cyfrowego Polsatu na tą chwilę zaprzecza informacjom, by zapadły jakiekolwiek decyzje dotyczące włączenia tych kanałów jutro. Rozmowy (CP - Viasat) cały czas trwają, jednak na tą chwilę brak informacji o podjęciu wiążących decyzji.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 stycznia 2011 o 22:35:21 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Cierpliwości. Jest to oficjalne info UPC. Więc, w ciągu najbliższych godzin powinien zostać włączony ;)
 0  
@UPC: Poinformowaliśmy o promocji cytując regulamin z dnia 23 listopada. To, że UPC zmienia zasady gry w czasie promocji świadczy tylko i wyłącznie o podejściu firmy do klienta. Z tego co wiem, po naszym artykule pojawiło się już kilka innych wersji promocji, ale - jak informują mnie czytelnicy - gdy na infolinii napotka się na rozgarniętego konsultanta, to da się załatwić ;)
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 27 listopada 2010 o 1:32:56 przez lukasz_szewczyk).
 0  
Monitoring NAM nie obejmuje kanałów HD...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 18 listopada 2010 o 10:55:11 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@Yarek: nSport oficjalnie jest kanałem HD (kanał SD nSport to tylko "kopia" HD na potrzeby Telewizji na kartę), a takowe na razie nie są objęte monitoringiem NAM.
 0  
@fan nfilmhd: Kanały HD nie są objęte monitoringiem.
 0  
Pamiętajcie, że "oficjalne" dołączenie kanału do oferty to nie tylko kwestia pojawienia się stacji na liście kanałów, ale także marketing, czyli możliwość umieszczania logo Eska TV w materiałach promocyjnych (np. przy wykazie kanałów TV w ulotkach, podobnie jak czyni w swoich materiałach telewizja n).

Bez umowy z nadawcą stacja oficjalnie nie wchodzi w skład oferty operatora. Z kolei samo, tak bardzo krytykowane przez Was umieszczenie stacji FTA na liście kanałów, jest także istotne z punkty widzenia "przeciętnego" klienta. Pamiętajcie o tym, że tzw. "satelitarni szperacze" (pasjonaci TV Sat) stanowią znaczną mniejszość wśród użytkowników odbiorników satelitarnych.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 2 listopada 2010 o 14:17:41 przez lukasz_szewczyk).
 0  
@Dexter: Zanim kogokolwiek oplujesz i zarzucisz polityczne działania - spojrzyj w lustro. Później przeczytaj jeszcze raz tekst i rozróżnij wystąpienie sejmowe od wypowiedzi dla dziennikarzy po wyjściu z sali sejmowej.
Treść edytowana 5 razy (ostatnio 21 października 2010 o 13:47:18 przez lukasz_szewczyk).
 0