Ja myślę że film położyła obsada, Prezydenta powinien zagrać nie kto inny jak Janusz Rewiński, nikt inny nie ma śmiechu tak zbliżonego do oryginału...
 0  
Orange ma podobną strategię marnowania pieniędzy - tyle że swoich własnych. W mieście gdzie mieszkam w pierwszych trzech blokach w których udostępnili światłowód od lat działa trzech innych operatorów.
 2  
Jak znam życie to Orange Pologne będzie chciało radiowo uzupełniać światłowód w większości tam gdzie kablówki już od kilkunastu lat oferują Internet przewodowy.
 6  
Jak rozumiem z fake-newsami zostanie z odpowiednim wyprzedzeniem zaznajomiony Google Translator ?
 2  
@Abcdefg
No tak, nie zwróciłem uwagi :).
 0  
Jakieś papierowe magazyny tego typu trzymają się jeszcze na rynku ?
 0  
Co niektórzy kontentodawcy usiłują blokowaniem dostępu do treści wymusić odblokowanie reklam. Ze 2 razy uległem i reklamy zablokowały mi dostęp do treści. Więc skoro na to samo wychodzi to już nie odblokowywuję reklam - przynajmniej mniej nerwów i zwiech telefonu.
 2  
Super, szkoda tylko że niektórym się wydaje, że za te zakichane kilkanaście PLN które płacą za przesyłkę kurier ma do dziennie do rozwiezienia 3 paczki na krzyż i przez resztę czasu może odbierać telefony.
 1  
A te kanały Eurosport są jeszcze gdzieś dodatkowo płatne dla klientów, czy tylko na platformie której współwłaścicielem jest sam właściciel Eurosportu ?
 0  
A kiedy telenowela pt. "Dobra Nocna Zmiana" ?
Scenariusz każdego odcinka taki sam, czyli Parlament pod osłoną nocy uchwala, Adrian przed świtem podpisuje, a Kempa wczesnym rankiem publikuje, aby Suweren miał zaszczyt obudzić się już w nowych realiach 'prawnych'.
 4