Moim zdaniem Bauer powinien rozbudować swoje portfolio pism telewizyjnych dodając nowe pisma będące tygodnikami, dwutygodnikami czy nawet miesięcznikami z programem na 27 dni.
 2  
@kek To pismo już od dawna nie istnieje.
 4  
No to już niedługo będziemy mieli nie jeden ale dwa lub nawet trzy (bo w przygotowaniu jest jeszcze TVP Rozrywka International) kanały TelewizjI Polskiej dla zagranicy.
Moim zdaniem powinny być tylko dwa kanały a więc TVP Polonia pełniąca rolę kanału polonijnego i TVP International pełniący rolę kanału międzynarodowego. Rozdrabnianie tematyki na trzy stacje jest moim zdaniem zbędne :)
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 5 marca 2014 o 12:41:01 przez kisiel205).
 0  
Czyżby ktoś koniecznie chciał jechać na Eurowizję? Moim zdaniem "My Słowianie" idealnie nadawały by się od nas gdyż pasują do klimatu wspomnianego konkursu piosenki.
 3  
No a gdzie jest Stopklatka TV która to też chciałaby nadawać od 15 lutego ? Mam nadzieje że decyzja rezerwacyjna dla nich jeszcze się pojawi a Telewizja Polska pójdzie po rozum do głowy i przestanie powielać Jedynkę w DVB-T.
 21  
Ja byłbym za wznowieniem "Plebanii" na antenie TV Trwam - ten serial jest telenowelą i ma wartości chrześcijańskie więc w 100% procentach spełnia wymogi konkursowe :)
 2  
Oni (to znaczy ZPR) pewnie zrobią Telekino na bazie Eski TV która ostatecznie wypadnie z DVB-T ale zostanie na satelicie lub zniknie w ogóle z rynku.
 12  
Owszem alternatywne festiwale nie są złe ale takie jak KFPP w Opolu które ostatnio zeszło na psy zasługują na to by z nich zrezygnować na dłużej niż 2 lata w przypadku Eurowizji.
Co do samej Eurowizji to zwróćcie uwagę na pewną kwestie a mianowicie kolejnym roku mija 20 lecie udziałów Polski na Eurowizji natomiast w tym roku szereg innych rocznic na czele z wejściem Polskiego Radia i Telewizji Polskiej do Europejskiej Unii Nadawców oraz 10 rocznicą sukcesu Ich Troje w Rydze który to dla wielu (w tym mnie) stało się początkiem pasji eurowizyjnej. Poza ty m w moim odczuciu wracając na Eurowizję kanały TVP HD oraz w szczególności TVP Rozrywka ponieważ pokazując archiwa (po stronie polskiej jak i europejskiej), preselekcje (i to nie tylko te nasze), programy promocyjne i specjalne, teledyski czy same konkursy stałyby się użyteczne przyciągając przed telewizory nie tylko fanów Eurowizji ale też ich "nowe pokolenie" które to bardzo chciałoby się zainteresować tym konkursem.
 3  
Tyle że poziom naszych festiwali organizowanych przez TVP w odróżnieniu od tych które ma Polsat jest poniżej dna. Jako fan Eurowizji z dziesięcioletnim stażem wolałbym już aby KFPP został przeniesiony na zimę i połączony z polskimi preselekcjami do wspomnianego konkursu tak jak to jest w Szwecji, Albanii czy nawet we Włoszech.
Tak przy okazji według tego newsa z OGAE Polska: http://eurowizja.org/v10_news.php?id=8096 możliwy jest powrót Polski na Eurowizję ! Wszystko zależy od wrześniowych rozmów TVP z Polskim Radiem i Europejską Unią Nadawców (organizatorem największego wydarzenia muzycznego w Europie) gdzie zresztą też zasiada prezes pierwszej z wymienionych instytucji. Sama TVP jest zainteresowana konkursem ale decyzja w sprawie udziału Polski zapadnie dopiero po wspomnianych spotkaniach Telewizji Polskiej czyli najwcześniej już pod koniec września.
 6  
@dziabong A jako chętnie zobaczę zwłaszcza że w czasach gdy był ten serial emitowany nie miałem technicznego dostępu do TVN'u więc teraz mam szanse nadrobić zaległości :-)
 0