Śmiechy, chichy, śpiewy mnie już nudzą... chcę coś innego
 0  
BBC News Gdzie macie ten kanał po polsku w jakich kolwiek platformach cyfrowych!?
 0  
Stop_Cenzurze to człowiek z dnem
 0  
Proponuję żeby administratorzy zrobili coś z tymi komentarzami. Najlepiej zablokować możliwość dodawania komentarzy... po prostu je wycofać ze strony, przecież jest Forum, albo wprowadzić regulamin
 0  
O tym jakie mają być kanały w dvb-t nie powinny decydować widzowie, bo by wygrały gnioty. Bardzo dobrze ze nie ma takich właśnie referendów w sprawie wybierania kanałów do DVB-T bo by byłaby wielka kaszana. Bardzo dobrze KRRiT wybrali.
 0  
@lol To nie oglądaj, cóż to za problem....

Do wszystkich:
SuperStacji nie dodali, bo należy do Polsatu, polsat już ma dwa kanały. PR Czwórka jest FTA jak i też Tele5, więc temu też nie dodali. Trudno Eska TV mnie przypadła do gustu, a ze nie emitują muzyki z lat 70, 80 i 90 to nie wasz problem. Piszcze do nich pismo z prośba o program "Listy PRL" czy coś w tym rodzaju.
 0  
Ale wy marudzicie. Dam głowę ze każdy z was nigdy nie widział ani Eski TV ani Kino Polska, ba nawet U-TV (Dawniej TV Centrum). A wszyscy do krytyki. Dzieciaki, trzeba się cieszyć tym co sie ma za darmo!
 0  
Ludzie, dzieciaki, młodzieżo kochana - Marudzicie! Wiecie o tym? Zamiast cieszyć się tym co jest, to marudzicie. Jak Analogowa zniknie to z MUX1 znikną kanały TVP i od razu zrobi sie miejsce na 3 nowe kanały. Tylko trzeba poczekać i może wtedy wejdzie super stacja, tele5 i Rydzyk-owe trwam(y)
 0  
@Johnny Mam nadzieje że U-TV będzie lepszy od TV Centrum :/ Zamiast tego U-TV wolałbym ten Next HD. Ale pewnie go nie wybrali bo coś z finansami ma nie pewnie
 0  
A co to jest te U-TV ? Bo zdanie "informacyjno-publicystyczno-poradnikowy" mało co mi mówi. Będzie jak TVN24 czy jak SuperStacja?
 0