Przeciętne filmidło z niezasłużonym Oscarem.

Ja cię chyba skądś znam... chyba trollowałeś na FW.
 0  
Zdecydowanie najsłabszy zwycięzca TTBZ w historii...
 5  
Reakcja widownia żenująca. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, to było niefortunne.
 11  
Znowu Szpakowski...
 10  
Mali Giganci wypadali słabo... ciekawe. Za to "SuperDzieciak" mający ok. 1,5 mln widzów radzi sobie co najwyżej przeciętnie. MG miało znacznie więcej widzów niż AA teraz. Taka prawda.
 2  
@pavv, a nie przypadkiem 600 milionów?
 7  
Jaka sportowa jesień w Polsacie? Ledwie cztery piłkarskie mecze, na otwartej antenie. Walka bokserska za 40 zł w PPV, a siatkówkę na wrzesień na swojej antenie, Polsat także nie zaplanował... i wątpię, by w październiku było inaczej.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 20 sierpnia 2015 o 18:42:35 przez N-O-R-O-N).
 0  
Filmowa oferta zdecydowanie lepsza od TVN. No i cztery piłkarskie mecze na antenie, we wrześniu i październiku. Z nowości najbardziej czekam na "Skazane", "Rinke za kratami" - czyli coś bardziej ambitnego.

TTBZ - czyli najlepsze show rozrywkowe w Polsce, już ma czwartą edycję. Mocne nazwiska tam mają. Tej jesieni, Polsat może być ciągłym liderem, tak samo jak wiosną. Na to też liczę...
 3  
"Małych gigantów" zapewne nie przebije...

Poza tym, raczej nie opłacało by się pokazywać to w ramówce dziennej. Ale i tak nie podoba mi się to, że przez AA, "MasterChef" jest o 21:30, gdzie musi walczyć z najnudniejszym i najgorszym rozrywkowym programem EVER, jak dla mnie, czyli smętnym Rolnikiem - którego oglądają niestety ponad cztery miliony. Politowanie po prostu...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 sierpnia 2015 o 14:26:20 przez N-O-R-O-N).
 1  
Normalnie jak kserokopiarka... okropnie już przynudzasz. Ale widzę, że ośmieszanie się wychodzi ci najlepiej. Na nic więcej cię nie stać, oprócz śmiesznego biadolenia tego samego... burak.
 0