nie wiem o co chodzi w tym bałaganie, czy w aucie mogę słuchać tego sygnału?
jeżeli masz odbiornik dab+ i akurat jesteś w okolicy paru miejsc gdzie to działa, to możesz.
wg oficjalnych danych pokrycie całego kraju zostanie osiągnięte w 2020 roku. Znając nasze realia należy dołożyć z pięć lat. Dopiero wtedy można się zastanowić, czy warto w to inwestować.( w sensie car audio ) Osobiście uważam, że dab+ nigdy nie osiągnie pokrycia analogowego zarówno z przyczyn ekonomicznych jak i technicznych.
 1  
na stacjonarne też jest, przenosząc nr jest to za 28 zet i 8 GB
 1  
Akurat w tej sprawie nadawcy prywatni mają rację.
jest tylko jeden plus radia cyfrowego- więcej stacji w eterze.
reszta to same minusy.
1 jakość, dużo gorsza niż analogu
2 koszty dla nadawcy i odbiorcy
3 brak dobrych odbiorników
4 po co? w czasach powszechnej dostępności internetu można słuchać wszystkiego.
5 nigdzie się to nie sprawdziło
 4  
he he
artykuł "q pokrzepieniu serc"
"Na razie program będzie dostępny w internecie" to sugeruje, że będzie też gdzie indziej, choć nie ma do tego żadnych przesłanek, a raczej tylko pobożne życzenia Redaktora :D
NIKT NIE CHCE T. Lisa i taka jest prawda. Program w Onecie, to biodegradacja megalomana Lisa.
O wiarygodności Lisa najlepiej świadczy, że jeszcze niedawno pisał bojowo, że osobiście odbierze hienę roku. Tak się nie stało, więc po co było "robić z gęby szmatę"? Tchórz zawsze zostanie tchórzem.
co do telewizji w jakiej by mógł być, to może jakiejś niemieckiej? :D Ostatnie wydarzenia pokazały, że standardem nie odbiega od naszej publicznej za rządów PO-PSL
 14  
a kto by cię chciał oglądać? no chyba, że w kabarecie. Idź sobie strzel kobieto kolejne selfie z budynkiem Trybunału Konstytucyjnego i błyśnij kolejnym "mądrym" wpisem. Będzie ubaw :D
 10  
Mnie ciekawi tylko jedno. Jest taka doświadczona kadra w radiu publicznym. Ludzie którzy latami wykonują swoją pracę, znają ją doskonale. Nikt z tych ludzi nie miał szans pokierować radiem, bo ktoś wymyślił sobie, że w nagrodę za przysługi szefem zostanie pan Dąbrowa związany z TOK-FM i TVN. Rezultatem tego niecodziennego wyboru jest spadek tzw słuchalności stacji i poziomu. Pan Dąbrowa najlepiej właśnie udowodnił jak bardzo polityczne są media. Tzn nie wszyscy, ale jak widać osoby z najwyższych stołków tych z nadania politycznego.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 6 stycznia 2016 o 20:13:34 przez aadvark).
 7  
Iwona Śledzińska-Katarasińska 2007

„Projekt nowelizacji ustawy medialnej zmieniającej rolę KRRiTV mamy już gotowy. To pierwszy krok do zmian w mediach publicznych. Nowelizacja umożliwiałaby zmianę rad nadzorczych w mediach przed końcem kadencji”
Jakoś ma pan krótką pamięć panie Braun. jak to jest? p.... bzdur dla rozumnych inaczej.
Jest różnica między cenzurą, a precyzyjnym kontrolowaniem i egzekwowaniem zapisów koncesji. Nawet głupi widzi różnicę.
Co? może ktoś wreszcie się weźmie za ryczące reklamy i czas ich trwania? bardzo dobrze, bo KRRiT brała kasę i nie robiła NIC.
 26  
w internecie mobilnym inaczej należy pojmować pulę adresów IP. To mogą być ludzie z różnych miast w kraju, a argument o czasie wpisów na forum raczej potwierdza, że mogą to być różni userzy.
 1  
W zasadzie mógłbym się z Tobą zgodzić. Sam nie lubię tego typu zagrywek, ale sprawdziłem dokładnie i raczej bym nie wychodził z takimi wnioskami. Gdyby to chodziło o jakiegoś operatora lokalnego, czy innego opa stacjonarnego, to na 95% miałbyś rację, bo raczej trudno uwierzyć w taki zbieg okoliczności. W tym konkretnym przypadku jednak chodzi o internet mobilny Play.
 1  
cd
co zrobi ten Rząd, to ocenię po czterech latach. Nie jestem jasnowidzem, oceniam fakty, a nie wymyślone teorie histerycznych pseudo demokratów. Nie uważam, że to tylko sprawa akcyzy. Raczej brak kontroli lub ciche przyzwolenie na podobne praktyki. Nie dziwi Cię , że w naszym kraju nie wykrywa się (lub w minimalnym stopniu) tzw zmów cenowych jak w innych krajach? Nie dziwi Cię ,że praktycznie nie ma żadnej sprawnej instytucji chroniącej prawa konsumenta? Prosty przykład. Porównaj ceny na ebay-u i u nas. Czemu w US gość za płytę płaci 7.99 USD, a ja mam płacić 69 pln? odp. jest prosta, jest przyzwolenie na drenaż kieszeni obywateli. Ktoś się bogaci naszym kosztem.
 17