Jeszcze tylko troche potanieje CDMA w Orange i bedzie posprzatane. A Erze bedzie w przyszloscciezko konkurowac z CDMA w Orange i wkrotce CDMA Plusa.
 0  
Ananas najprawdopodbniej 30 dni tak jest w pakietach do abonamentu.
 0  
Teraz w pre paidzie tani internet w telefonie jest w mbank mobile, gaduair, simplusie, heyah i fresh.Reszta odpada. Nie bede kryl niezadowolenia z braku informacji o dostepnosci tych pakietow w starszych ofertach: play abonament i stara play karta.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 października 2009 o 15:22:03 przez uzer).
 0  
Multimo w porównaniu do innych ofert mobilnego Internetu to dodatkowe koszty związane z aktywacja i rozwiązaniem umowy: Aktywacja to koszt 122 zł, który jest rozbity na 24,40 zł płatne przy uruchamianiu usługi oraz 97,60 zł w momencie jej rozwiązania. W wypadku umowy terminowej, płatność po rozwiązaniu umowy jest anulowana- za Telepolis.
 0  
Na takim iphonie czyta sie bardzo fajnie
 0  
Tylko do jutra 20% extra spozniony news czy jak? Zwykle bonusy na zasilenia w Orange trwaja dluzej.
 0  
O Rarce pisala ostatnio wyborcza: http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,7061613,_Rarka_Plusa___czyli_tanie__tylko__rozmowy_do__prawie_.html. Na samym koncu porownanie z Orange 55 jeszcze na starych warunkach: "W konkurencyjnej sieci Orange za porównywalny cenowo pakiet (55 zł w miesiącu) dają co prawda tylko 100 darmowych minut, ale można je wymienić na 275 gratisowych SMS-ów lub 137 MMS-ów. Inna sprawa, że po wyczerpaniu limitów wliczanych do abonamentu w Orange za minutę rozmowy płaci się 55 gr, a za SMS - 20 gr. Czyli więcej niż w "Rarce"."
 0  
[email protected] Play podaje zawsze miasta w zasiegu , nie spotkalem sie z przedstawianiem dostępności mobilnego internetu przez play w inny sposob. Poza miastami masz iplusa, ktory jest najlepszy. Mapka zasiegu Play: http://internet.playmobile.pl/maps/
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 września 2009 o 12:12:50 przez uzer).
 0  
Tylko nie wyskakuj poraz kolejny ze slabym transferem i lipnym zasiegiem akurat znam ta usluge, maja ograniczenie predkosci do 1MB/s a zasieg 3G Play online to ponad 500 miejscowosci.
 0  
matchojs# Tak sie sklada ze sposrod wszystkich ofert mobilnego internetu krajowych sieci komorkowych w play maja najtansza oferte.
 0